Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници

Търся спътници

...с кого да отида...планове/уговорки...

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

здравейте

от kiko000 последна промяна 04 Jul 2010 02:28 PM

здравейте ,има ли желаещи да пощъкаме в Рила от 19.07 до 23.07 скайп kiril.s2

Мнения: 1

haide da Mineme Vruh KOM-Nos EMINE

от Anonymous User последна промяна 08 Jul 2010 07:42 PM

ako ima naiti za takuv dullag i tejak pohod neka pishe na lyudmil.e.stoynov@gmail.com

Мнения: 1

Планирам поход в Рила - 5-6 дни - желаещи?

от t_tores последна промяна 11 Jul 2010 10:48 PM

[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:52[/i]][/b] [blockquote][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:51[/i]][/b] [blockquote][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:50[/i]][/b] С жената решихме в края на юли(около 22-23) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой зане какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/blockquote] С жената решихме в края на юли(около 24-25) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой зане какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/blockquote] [blockquote][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:50[/i]][/b] С жената решихме в края на юли(около 22-23) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой знае какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/blockquote] С жената решихме в края на юли(около 24-25) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой зане какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/hidden] [hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:51[/i]][/b] [blockquote][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:50[/i]][/b] С жената решихме в края на юли(около 22-23) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой знае какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/blockquote] С жената решихме в края на юли(около 24-25) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой зане какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/hidden] [hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:50[/i]][/b] С жената решихме в края на юли(около 22-23) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой знае какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/hidden] С жената решихме в края на юли(около 24-25) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой зане какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg

Мнения: 1

Съмишленици!

от Anonymous User последна промяна 07 Aug 2010 03:41 AM

Здравейте! Търся съмишленици за пътуване, лагеруване, туризъм. Не е задължително да са стандартните гранд дестинации Рила, Пирин, може и нещо по непопулярно, но вярвам също толкова привлекателно. Например Рибарица-Вежен-Клисура-Пловдив-Асеновград-Смолян(само на юг). Или пък за няколко дни да се мине и лагерува из Странджа и да се излезе на Ахтопол. Спане - на открито, хижи, хотели. Транспорт - автостоп, влак, автобус. Варианти много! тел: 0876 248368 skype: dobry111 Добромир http://picasaweb.google.bg/dobri111

Мнения: 1

Безплатна тениска на www.bulgarian-mountains.com

от Иван Тягов последна промяна 14 Aug 2010 05:14 PM

Здравейте, следващата седмица (09. Август - 13-14. Август) екипа на www.bulgarian-mountains.com ще е "около" хижа Безбог, Тевно езеро и региона. Така че ако някой види едни захилени (дано) 3-ма туристи с тениска с надпис (bulgarian-mountains.com) да се обажда ако не са се свърщили тениските ще има и за него :-) Поздрави Иван [signature] "Не е важна целта, а пътя до нея ..." [/signature]

Мнения: 2

Търся хора за компания в приключения и пътешествия!

от Anonymous User последна промяна 21 Dec 2010 12:50 AM

Привет ентусиалисти! Търся всеки свободен ден интересни хора да ми правят компания по планини. Свободни дни - тфа са ми уикендите принципно, защото работя в една компютърна фирма и всеки делничен ден мие зает в работа. Понеже съм манияк на тема естетика и внушителни гледки се спрях този уикенд на Сините камъни, вр. Кутелка, вр. Българка, ако има време синия вир до медвен и други уникални места..ще има и Бадеми;Р в огромни количества,те така и не си ги обират. А гледките са наистина внушителни. Все пак аз отивам да снимам там с фотоапарата си. Притежавам Сanon EOS 450d , което е dslr[size=9](ако някой не запознат със серията)[/size] Аз съм от софия и ще пътувам на стоп по тракия(магистралата) за 3 часа до сливен със ранния сутрешен трафик. Ако някой проявява интерес нека се обажда и разбираме по-бързо, че ще се изпуснем :D Мн ще се радвам да ми прави компания. Планините винаги са ми били мания. Аз съм чудесна и приятна личност хаха скайп: xnikolanx 0878 26 31 09 , [url=http://www.purevolume.com/listeners/xnikolanx/photos]Тва съм аз[/url] P.S. В скайп мога да пратя снимки който желае/да види за какво става дума. От друг сезон са, но са същите места:]

Мнения: 3

Хайдушки поляни - Родопи

от Anonymous User последна промяна 22 Jun 2011 07:52 PM

Здравейте! Много харесвам месността Хайдушки поляни в Родопите и си търся компания за там. Досега съм ходила там 2 пъти и съм наистина очарована от красотата на това място - прекрасни борови гори, кристално чисто езеро и тишина и спокойствие. Като добавим към това и дружелюбните местни хора, мястото е наистина страхотно. Проблемът е, че нямам подходяща компания, която да обича планинските разходки :(( Всеки път пада едно убеждаване, което е доста неприятно. Затова търся хора, които обичат природата и разходките. В интернет има снимки от мястото и ако някой проявява интерес може да ми пише на мейл: hot888@abv.bg

Мнения: 2

Група за пешеходен туризъм

от dafdjar последна промяна 06 Jul 2011 07:57 PM

Искам да се запозная с участници в групи за пешеходен туризъм в Пловдив и областта и евентуално и аз да участвам в техните мероприятия!Аз съм жена на 53 год.,но по дух се чувствам на много по-малко!Смятам,че най-доброто лекарство за стреса е разходката сред природата!Ще ми е приятно да ми пишат хора,които мислят като мен!Имейла ми е djar22@abv.bg

Мнения: 5

Планините в Гърция

от planinar247 последна промяна 18 Jan 2011 08:24 PM

[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]18.01.2011 06:27[/i]][/b] Има ли ентусиасти, желаещи да изкачваме планините в южната ни съседка? Само в северната част на страната те са над 40. Необходимото време за всяка от тях е 2-3 дни(отиване и връщане). При някои по-близо разположени е достатъчен и 1 ден. А покрай планините има и други забележителности, които могат да се видят. Ако желаещи, моля пишете. planinar247@abv.bg[/hidden] Има ли ентусиасти, желаещи да изкачваме планините в южната ни съседка? Само в северната част на страната те са над 40. Необходимото време за всяка от тях е 2-3 дни(отиване и връщане). При някои по-близо разположени е достатъчен и 1 ден. А покрай планините има и други забележителности, които могат да се видят. Ако на някой му допада тази идея, моля пишете. planinar247@abv.bg

Мнения: 1

имали желаещи за поход по празниците

от Anonymous User последна промяна 02 Mar 2011 01:21 AM

има ли желаещи за 3 4 5 6 този месец

Мнения: 3

здравейте

от Anonymous User последна промяна 22 Jun 2011 07:47 PM

търся да се нприсъединя към група з апешеходен туризъм :)))))))

Мнения: 3

Има ли туристи от Благоевград

от Anonymous User последна промяна 10 Apr 2011 06:05 PM

Здавейте, на 22г. съм от Благоевград, обичам планинските преходи, разходките и спането на палатка. Ще се радвам да се запозная със съмишленици-връстници, пък и по възрастни от мен :) Skype: PeshoGrebloto The Carpenter

Мнения: 2

Моренце на Деренце! =)

от Anonymous User последна промяна 26 Mar 2011 01:32 PM

Здравейте, планинари и планинарки! За поредна година решихме да си направим едно хубаво пролетно моренце, преди да са дошли жегите и туристите. И тази година събитието ще се проведе на небезизвестния плаж на Кара Дере - за непросветените това се намира на няколко километра северно от гр.Бяла и пак на толкова от Горица. По-късно ще сложа и сат.снимка, ако се сетя. Който е ходил на стопаджийския събор миналата година пак по тези дати знае за какво иде реч - прекрасен див плаж с борова гора и достатъчно място в гората за много палатки. Който има някакви музикални умения, да си носи инструмента, а който няма - да носи ноти(ракия)! =) Ето ви и малко инфо за събитието: - Събора е на 1ви април(петък). - До мястото се стига с кола при сухо време, в противен случай се върви от Бяла към 5км. - Всеки сам си отговаря за транспорт и бивакуване. ...Попътен вятър на всички стопаджии! =) П.С.: Ето ви и FB event-а: http://www.facebook.com/event.php?eid=175230325842807

Мнения: 2

Рай - Българка

от Anonymous User последна промяна 17 Apr 2011 11:12 PM

Здравейте, казвам се Димитър и съм решил да направя този маршрут в периода 28-30 април. Палнирам да се кача на х. Рай от Карлово да пренощувам там, на другия ден маршрута ми да бъде Ботев-Тъжа-Мазалат и последният ден Мазалат-Узана-Българка и влака от Кръстец. Засега съм сам, така че прием предложения за компания и алтернативни маршрути. koprito@abv.bg ми е мейла. До скоро на ентусиастите. :))

Мнения: 1

Туристи от Пловдив

от Anonymous User последна промяна 22 Jun 2011 07:44 PM

Здравейте, от град Пловдив съм и търся компания да ходим заедно из пределите на нащата страна. Имам среден опит в туризма, но...без група не се получава.За съжаление в днешно време все по малко млади хора могат да се срещнат из планините. Къде сте? :)

Мнения: 11

Новият сезон започва. :)

от Filip Filipov последна промяна 18 May 2011 08:36 PM

Здравейте, търся си сериозен човек за ходене по родните планини. Аз се намирам в София. Имам автомобил и около 25 дена планувана отпуска лятото и есента :) Планът ми е почти всеки уйкенд да се ходи. Петък тръгване и събота и неделя маане на крачоли :) Имам сериозен инвентар за всякакви условия а и тренирам подобаващо. Пишете ако се интресувате на Skype: theknightbg Мисля да започвам от следващата седмица (6,7,8) някъде по Пирина.

Мнения: 2

Търся спътници за мототуризъм

от Anonymous User последна промяна 08 May 2011 06:59 PM

Здравейте, търся спътници за планински мототуризъм, но не, досадния за всички планинари, шумен offroad, а туристически ориентирани разходки, като се възползваме от възможностите които ни дава ендурото. От София съм, това ми е Skype-a: x3mrjoe, а ето и още малко инфо за мен http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=29809 И един въпрос на който не намирам отговор: Как да се регистрирам тук ? Благодаря предварително на всички отзовали се !

Мнения: 2

21-24.05 х. Паскал - х. Момина поляна - х. Бенковски

от Ghost_81 последна промяна 20 May 2011 04:31 PM

[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]18.05.2011 04:59[/i]][/b] Качване от с. Рибарица. Слизане пак там. Имам едно свободно място в колата. Ако някой от Варна, Шумен и околностите се интересува.....ще се радваме да пътува с нас. За сега сме четирима. Ако има ентусиасти, които имат собствен транспорт, също могат да се включат. Преходите са много леки ;) - по около 3 часа. Повече информация - shodan_iri@abv.bg[/hidden] Качване от Пирдоп. Слизане в с.Антон. Имам едно свободно място в колата. Ако някой от Варна, Шумен и околностите се интересува.....ще се радваме да пътува с нас. За сега сме четирима. Ако има ентусиасти, които имат собствен транспорт, също могат да се включат без значение от кой регион са. Повече информация - shodan_iri@abv.bg Първоначалната тема(идея) беше за Ехо-Вежен-Бенковси, но на Ехо няма места. Писах поста преди да съм проверил къде могат да ни приемат.

Мнения: 4

Малък поход по билото на Стара планина.

от bobithebull последна промяна 15 Jun 2011 10:19 PM

Похода,който смятам да правя е от 21 до 25 юли включително,по билото на Стара планина.Смятам да тръгна от с.Антон (х.Момина поляна).Общо взето маршрута ми ще е такъв х.Момина поляна-х.Ехо-х.Дерменка-заслон Ботев-х.Узана-прохода Шипка.Ще се включа към похода на БТС "Ком-Емине" 2011. Ако има желаещи - bobithebull@abv.bg или скайп - bobity_85.

Мнения: 1

Разходка из Родопите

от slavivt последна промяна 08 Jul 2011 10:15 PM

Здравейте! Ние сме момче и момиче, съответно на 25 и 20 години, от Велико Търново, и ще ходим за 4 дни на нещо като фото-разходка из Родопите от 16 юли. Планът в общи линии е следният: ДЕН 1: Велико Търново – Пловдив – Смолян – х. Смолянски езера ДЕН 2: х. Смолянски езера – вр. Снежанка – Пампорово – х. Изгрев ДЕН 3: х. Изгрев – х. Чудните мостове ДЕН 4: х. Чудните мостове – с. Хвойна – Пловдив – Велико Търново Мероприятието "фото-разходка" не предполага бързо ходене, така че ще се ходи сравнително бавно и с почивки. Фотото не е задължителен елемент, задължителна е по-скоро приятната компания. Както споменах, групата засега е от двама души :) и ще се радваме, ако има желаещи да се присъединят. На проявилите интерес ще бъде предоставена и допълнителна информация. ;) Поздрави!

Мнения: 2

Компания

от balvan последна промяна 31 Jul 2011 08:53 PM

Търся си компания за планинарстване, към края на следващата седмица. Приемам всякакви предложения, предпочитам Рила или Пирин но съм готов да обсъдим произволна дестинация.

Мнения: 5

Пирин с БТС

от Anonymous User последна промяна 06 Aug 2011 11:25 PM

Здравейте! Търся спътник или спътничка на който(-ято) му се ходи из Пирин.Става въпрос за 21.08.2011. За повече информация ми пишете за да се уговорим и да ви изпратя Линка към прехода.... Мислете бързо защото датата наближава.....!

Мнения: 2

Предложение за двудневен излет в средна Стара планина.

от Hedonis последна промяна 27 Dec 2011 06:18 PM

Хрумката е да се съберат хора (вероятно разнородни), които не се познават един с друг, тоест никой не трябва предварително да познава друг от групата, очакванията са тя да се състой от около 6-9 души. Избраният маршрут не е случаен.Той може е поносим за не свикнали с натоварване или мързеливи, а тези които желаят могат да се понатоварят. Също така от финансова гледна точка разширява кръга на потенциално заинтригуваните защото разходите се свеждат до цената на преспиване в хижа и транспорта до средата на България.Транспорта в планината ще е осигурен.(за мързеливите) Разбира се маршрутът може да се промени след като се оформи кръг от заинтересовани в зависимост от общите нагласи или от климата. Това не е събитие с комерсиална или рекламна цел.Нито има за цел да ползва или публикува каквато и да е информация.Не е и за да се пропагандира или популяризира някаква кауза. То представлява единствено желанието ми да прекарам два дни с напълно непознати хора. Бихме могли да обсъдим детайлите със заинтересованите в профила „Хедонис Сити” във Фейсбук или да пишете на hedonis@abv.bg

Мнения: 15

Зимни разходки из Рила

от Anonymous User последна промяна 30 Nov 2011 01:14 PM

Има ли желаещи за зимни разходки из Рила през уикендите? Маршрути - с не голяма трудност, по скоро за удоволствие :)

Мнения: 3

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box