Вие сте тук: Начало Форум Мнения и Предложения направете го по-лесен за използване

направете го по-лесен за използване

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Anonymous User последна промяна 04 Jun 2007 10:37 AM

направете го по-лесен за използване

идеята за сайта е много добра и има доста полезна информация НО мисля че форума не е достатъчно лесен за използване! Днес много спешно ми се искаше да получа съвет как да избегна нощувка на х.Чудните мостове и бях много обидена да видя че запитването ми е изчезнало безследно. Като се поразрових из страниците видях обяснение, че съобщения, които не са на кирилица ще се изтриват. ОК, съгласна съм с това, ама защо не сложите предупреждение на видно място, така че всеки който тръгне да 'прегрешава' да го види навреме ,а не да се чуди и мае какво е станало с горкото му -спешно при това! -запитване. Доста разочароващ първи опит с вашия сайт, но ще си го запомня и ще продължа да го разглеждам. Хеле пък ако преборя и бъга с регистрирането, направо мога и фен да стана :-) Някакво обяснение защо не мога и да се регистрирам (не съм толкоз неграмотна, смея да твърдя :-)) благодаря предварително за отговора Бо :cheesy:

от Иван Тягов последна промяна 27 Apr 2007 11:15 AM

333

Здрасти,

без съмнение си права за всичко и ще го оправим възможно най-скоро.
Колкото до регистрацията просто засега единсвения начин е да използваш формата за контакт като ни пратиш потребителско име и парола.
Поздрави
Иван
П.С: Радваме се на всеки нов фен :grin:

[signature]
"Не е важна целта, а пътя до нея ..."
[/signature]

от Anonymous User последна промяна 28 Apr 2007 01:45 AM

334

мерси, иване, за позитивния отговор!
ще ви пратя меил да се регистрирам скоро, но сега ще трябва да си приготвям такъмите за утре
слънчев и весел уикенд!
Бо

от Anonymous User последна промяна 02 May 2007 11:24 PM

337

Здравейте и от нас!!!
Почти 2 часа се опитвам да се регистрирам,но засега неуспешно!Ще се наспя добре,да съм по-бодър утре и .....отново ще пробвам.На описанието в раздела Help всичко е описано с български интерфеис-и това не мога да го постигна--нещо в системата ли не е на ред,или аз съм толкова тъп/пак!!!/Името което искам да въведа е pandaturisti ,password--panda, E-mail mi e pidakiev@abv.bg.Моля Ви се -регистрирайте ме-е-е-е-е!!

от Anonymous User последна промяна 02 May 2007 11:27 PM

338

Забравих да пратя човечета:kiss::cheesy::tongue::angry::laugh::shocked::grin::huh::rolleyes:

от Иван Тягов последна промяна 03 May 2007 10:57 AM

340

Здравей,
за да виждаш интерфейса на сайта на български трябва да настроиш подредбата на езиците в браузер-а си като сложиш български най-отгоре.
Колкото то регистрацията: прати ми твоито потребителско име и НОВА парола използвайки формата за контакт в дъното на страницата.
Успех
Иван



[signature]
"Не е важна целта, а пътя до нея ..."
[/signature]

от Anonymous User последна промяна 03 May 2007 01:24 PM

341

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
УСПЯХ!!!!УСПЯХ!!!!УСПЯХ!!!С ОПЕРАТА СТАНА!!!!!

от pandaturisti последна промяна 04 May 2007 09:09 PM

343

Здравей Иване,
както вече виждаш имаме си име!!!!НО....вдясно горе имаме само pandaturisti, мои предпочитания и изход.А в help-a на картинката има още МОЯ ПАПКА И ОТМЯНА.По -натам е обяснено как да се влезе в моята папка и какво да се прави.Как може да се появи и при мен тази МОЯ ПАПКА И ОТМЯНА???
ПОЗДРАВИ :cry::huh::cry::huh:

от Иван Гърбев последна промяна 02 Jun 2007 01:29 AM

391

При мен тези две папки също изчезнаха. Може би варианта с участието на потребителите е отпаднал от сайта?

от Иван Тягов последна промяна 04 Jun 2007 10:37 AM

397

Здрасти,
Да участието на потребители със собствено съдържание отпада поради слабия интерес и сравнително неудобната система.
Поздрави
Иван

[signature]
"Не е важна целта, а пътя до нея ..."
[/signature]

Най-новото
xижа Момина поляна
Facebook Like Box