Вие сте тук: Начало Форум Пирин х. Яворов през х. Бъндерица

х. Яворов през х. Бъндерица

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Anonymous User последна промяна 25 Aug 2009 03:07 PM

х. Яворов през х. Бъндерица

Имам намерение да посетя х. Яворов през х. Бъндерица. Мисля да си оставя колата в Разлог и от там да се придвижа с градски транспорт до Банско и пеша до х. Бъндерица. На следващия ден х. Бъндерица - х. Яворов през Кончето, преспиване в х.Яворов и на третия ден сутринта спускане до Разлог. Някой знае ли къде е подходящо да се остави кола в Разлог - паркинг или нещо подобно? Има ли редовен транспорт от Разлог до Банско? Маркиран ли е пътят от х. Яворов до Разлог и има ли някакъв транспорт по маршрута х.Яворов - Разлог.

от bordaf последна промяна 20 Aug 2009 10:37 PM

2264

На въпросите ти най-добре ще отговори някой от Разлог, но от посещенията ми там мога да ти кажа, че има охраняван паркинг точно на центъра от страната на пазара. Но как точно да те ориентирам?
http://www.maxconsult.bg/clients/maxconsult/images/fckeditor/UserFiles/Image/razlog_map.gif
Виж тази карта и намери на нея ул. Възраждане. На кръстовището с ул.Македония откъмзелената зона е паркинга. А иначе транспорт до Банско има теснолинейка и автобуси. Автобусите са по-начесто от теснолинейка. Маршрута е супер! Само накрая като слезеш на Бетеловото ще походиш доста сред бетон и желязо, което е кофти атмосфера след това, където си бил/а. Успех и приятно прекарване!

от knaydenov последна промяна 25 Aug 2009 02:53 PM

2288

[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]25.08.2009 12:06[/i]][/b]
[blockquote][b]Оригинално съобщение - [[i]25.08.2009 12:05[/i]][/b]
[blockquote]From bordaf:
На въпросите ти най-добре ще отговори някой от Разлог, но от посещенията ми там мога да ти кажа, че има охраняван паркинг точно на центъра от страната на пазара. Но как точно да те ориентирам?
http://www.maxconsult.bg/clients/maxconsult/images/fckeditor/UserFiles/Image/razlog_map.gif
Виж тази карта и намери на нея ул. Възраждане. На кръстовището с ул.Македония откъмзелената зона е паркинга. А иначе транспорт до Банско има теснолинейка и автобуси. Автобусите са по-начесто от теснолинейка. Маршрута е супер! Само накрая като слезеш на Бетеловото ще походиш доста сред бетон и желязо, което е кофти атмосфера след това, където си бил/а. Успех и приятно прекарване![/blockquote][/blockquote]
[Благодаря! Аз осъществих прехода. Оставих колата в базата на Винстрой, за което съм много благодарен на Николай, Стефан и Дойчин. Те ми помогнаха да се придвижа до Банско. Маршрутът е изключителен и за мен е най-алпийският маршрут в България. Минавам го за 3-ти път след дълго прекъсване и отново бях запленен от красотата и величието на Кончето и околните върхове, както първия път. Към х. Яворов минахме по през Стъпалата - второто отклонение в западна посока и го препоръчвам като по-живописен и по-пряк.[/hidden]
[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]25.08.2009 12:05[/i]][/b]
[blockquote]From bordaf:
На въпросите ти най-добре ще отговори някой от Разлог, но от посещенията ми там мога да ти кажа, че има охраняван паркинг точно на центъра от страната на пазара. Но как точно да те ориентирам?
http://www.maxconsult.bg/clients/maxconsult/images/fckeditor/UserFiles/Image/razlog_map.gif
Виж тази карта и намери на нея ул. Възраждане. На кръстовището с ул.Македония откъмзелената зона е паркинга. А иначе транспорт до Банско има теснолинейка и автобуси. Автобусите са по-начесто от теснолинейка. Маршрута е супер! Само накрая като слезеш на Бетеловото ще походиш доста сред бетон и желязо, което е кофти атмосфера след това, където си бил/а. Успех и приятно прекарване![/blockquote][/hidden]

от knaydenov последна промяна 25 Aug 2009 03:07 PM

2289

[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]25.08.2009 12:15[/i]][/b]
Благодаря! Аз осъществих прехода. Оставих колата в базата на Винстрой, за което съм много благодарен на Николай, Стефан и Дойчин. Те ми помогнаха да се придвижа до Банско. Маршрутът е изключителен и за мен е най-алпийският маршрут в България. Минавам го за 3-ти път след дълго прекъсване и отново бях запленен от красотата и величието на Кончето и околните върхове, както първия път. Към х. Яворов минахме по през Стъпалата - второто отклонение в западна посока и го препоръчвам като по-живописен и по-пряк.

[signature]

[/signature][/hidden]
Благодаря! Аз осъществих прехода. Оставих колата в базата на Винстрой, за което съм много благодарен на Николай, Стефан и Дойчин. Те ми помогнаха да се придвижа до Банско. Маршрутът е изключителен и за мен е най-алпийският маршрут в България. Минавам го за 3-ти път след дълго прекъсване и отново бях запленен от красотата и величието на Кончето и околните върхове, както първия път. Към х. Яворов минахме през Стъпалата - второто отклонение в западна посока и го препоръчвам като по-живописен и по-пряк. А пътя от Беталовото до Разлог наистина е кошмарен! Асфалтът ни изпи силите повече от истинския преход предния ден!

[signature]

[/signature]