Вие сте тук: Начало Форум Стара планина Търся мнения и помощ от планинари!

Търся мнения и помощ от планинари!

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Anonymous User последна промяна 07 Mar 2008 09:05 PM

Търся мнения и помощ от планинари!

Здравейте! Имам трудната задача да организирам почивката на моята компания, която е от 7 човека. Искаме да почиваме в планината, в самостоятелна хижа или къща. Да има път, понеже пътуваме с бус. Искат да са сред природа,а не сред други къщи и улици. Леглата да са удобни за спане(да не са нарове). Да има условия за вземане на душ и да е топло в стаите. Много държим да има голяма механа или хол където да можем да танцуваме. Ако в близост има ски-влек и писти ще е чудесно, но не е задължително. Ние не можем да караме ски, но искаме да се научим. Много обичаме природата и ще е чудесно да има природни забележителности - река, водопад, красиви гледки, поляни, пещери и др. Моят e-mail е e6s@abv.bg Ще се радвам да получа информация

от Anonymous User последна промяна 02 Mar 2008 09:05 PM

1176

погледнете за хижа Мечит аз ходя там всяка година и мисля че е подходящо за вас,колкото за снега тази седмица се стопи и пистата се оголи

от Anonymous User последна промяна 03 Mar 2008 02:21 PM

1177

[b]Вижте хижа"Триградски скали".Има и буйна река,и скали,и пещери,а ждрелото е велика гледка.Няма да съжалявате.Намира се преди с.Триград,най-близкото градче е Девин.А в Родопа всяко кътче е прекрасно.[/b]

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 07 Mar 2008 09:05 PM

1181

kolega otidete na xija pa6aliyca

[signature]

[/signature]

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box