Вие сте тук: Начало Форум Стара планина Връх Ботев

Връх Ботев

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от boedza последна промяна 20 Apr 2010 11:35 PM

Връх Ботев

Здравейте, искам да ви попитам планирам преход от вида гр. Калофер - хижа Рай - вр.Ботев и евентуално спускане към карлово, само че неможах да намера информация относно пътя до карлово от върха колко часа е и има ли въобще такъв преход. Другото ми запитване ми е към някой ходил ли е наскоро и има ли много сняг по пътя към края на месец април.

от bobithebull последна промяна 17 Apr 2010 09:48 AM

2664

http://www.bulgarian-mountains.com/bg/Huts/Stara/VasilLevski

от balvan последна промяна 17 Apr 2010 05:15 PM

2665

От върха до Карлово не е много близо не си спомням точно времето ама си е цял ден ходене, през хижа Левски се минава. Скоро минавах наблизо имаше сняг само по върха и не беше много.
За кога точно го планирате, може да дойда с вас ако не е много нахално от моя страна. От къде сте? :)))))

от bobithebull последна промяна 17 Apr 2010 06:28 PM

2666

ot karlovo do hija levski e okolo 4 4asa posle kum 3 4asa do botev ama tam samo na zaslona moje da se spi

от стоян петров петров последна промяна 17 Apr 2010 07:27 PM

2667

От Върха до Карлово освен през х.Левски може и през х.Равнец -от там пътя е по кратък около 6ч.

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 18 Apr 2010 08:52 PM

2668

[blockquote]From metro:
От Върха до Карлово освен през х.Левски може и през х.Равнец -от там пътя е по кратък около 6ч.

[/blockquote]

Ако минавате през хижа Равнец - внимавайте. Маркировката се губи на места и човек много лесно може да се загуби там.

от Anonymous User последна промяна 19 Apr 2010 06:42 PM

2671

Миналата седмица бях до Ботев през х.Рай , и снегът не е проблем.Предполагам че , и през х.Левски ще е същото.

от Anonymous User последна промяна 20 Apr 2010 01:27 AM

2675

[blockquote]За кога точно го планирате, може да дойда с вас ако не е много нахално от моя страна. От къде сте? :))))) [/blockquote]
+1
Ако не е нахално.От Карлово съм и района ми е познат.

от Anonymous User последна промяна 20 Apr 2010 11:35 PM

2679

еми засега отложихме излета за неопределен период от време поради влошаване на атмосферната обстановка и киселините дъждове

[signature]

[/signature]

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box