Вие сте тук: Начало Форум Стара планина въпросче

въпросче

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Anonymous User последна промяна 23 Sep 2009 02:35 AM

въпросче

Здравейте,дали някой би могъл да ми отговори, възможен ли е преходът Рай - Мазалат ,като се спи на едната хижа и се тръгне сутринта за другата, без междинна нощувка на Тъжа? И ако да ,коя да е първа и колко часов ще е преходът? Благодаря :))

от Anonymous User последна промяна 20 Sep 2009 07:51 PM

2363

Здравей!Прехода е 9 часа,но е относително.Зависи с какво темпо се движиш.Ако си минавал Яворов-Вихрен или Мальовица-Рибни езера,долу горе е същото:cheesy:

от Васил Димитров последна промяна 21 Sep 2009 01:58 AM

2365

[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]20.09.2009 11:01[/i]][/b]
[blockquote][b]Оригинално съобщение - [[i]20.09.2009 10:59[/i]][/b]
Аз мога да те информирам за прехода: това е което аз съм минавал - вр.Ботев до х.Тъжа ми беше 3 ч. От Тъжа, но вече на другия ден още 3 ч. до Мазалат. От Рай до вр.Ботев не знам колко е но не мисля, че е повече от 2ч. Така че при добро желание о попътен вятър ще го удариш на екс :)[/blockquote]
Аз мога да те информирам за прехода: това е което аз съм минавал - вр.Ботев до х.Тъжа ми беше 3 ч. От Тъжа, но вече на другия ден още 3 ч. до Мазалат. От Рай до вр.Ботев не знам колко е но не мисля, че е повече от 2ч. Така че при добро желание и попътен вятър ще го удариш на екс :)[/hidden]
[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]20.09.2009 10:59[/i]][/b]
Аз мога да те информирам за прехода: това е което аз съм минавал - вр.Ботев до х.Тъжа ми беше 3 ч. От Тъжа, но вече на другия ден още 3 ч. до Мазалат. От Рай до вр.Ботев не знам колко е но не мисля, че е повече от 2ч. Така че при добро желание о попътен вятър ще го удариш на екс :)[/hidden]
Аз мога да те информирам за прехода: това е което аз съм минавал - вр.Ботев до х.Тъжа ми беше 3 ч. От Тъжа, но вече на другия ден още 3 ч. до Мазалат. От Рай до вр.Ботев не знам колко е но не мисля, че е повече от 2ч. Така че при добро желание и попътен вятър ще го удариш на екс :)
Кога мислиш да го правиш, мога да се включа ако нямаш нищо против.

от Anonymous User последна промяна 23 Sep 2009 02:28 AM

2366

аз обаче май малко късно отговарям...утре тръгваме в 7 от софия и вечерта сме на рай ,а после към мазалат - аз:), още едма мацка и едно момче .бих се зарадвала на още спътници ,но май ще е следващия път.Предстои ни вихрен -кончето -синаница

от Anonymous User последна промяна 23 Sep 2009 02:35 AM

2367

раи- ботев - тъжа съм го минавала няколко пъти ..така че се надявам че за 8 часа ще се справим и до мазалат...ще се похваля после::).... или пък не:huh:

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box