Вие сте тук: Начало Форум Екипировка може ли малко помощ

може ли малко помощ

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Anonymous User последна промяна 24 Sep 2008 12:10 AM

може ли малко помощ

Здравейте на всички. Пиша с молба някой ако може да ме посъветва. Реших да си купувам нови туристически обувки и съм се спрял на един модел но искам провесионално мнение от хора които са навътре с материала и да ме посъветват дали си заслужават. http://www.ekipirovka.com/index.php?p=8&pid=529&PHPSESSID=a161dc42eae0e7c1314fd01c2cb1ac87 Това е линка. Разполагам с бюджет от около 180 лв и искам нещо добро за тези пари, знам че ако наистина искам нещо качествено трябват повече,но с толкава разполагам. Старите ми бяха вихрен но вече горките нямат душа. Благодаря ви предварително...

от Anonymous User последна промяна 06 Jun 2008 03:17 AM

1313

az sa6to sam se sprql na tezi obuvki i molq nqkoga da kaje zaslujavat li si ili zadaljitelno trqbva da sa gortex ili tam podobni. i moje li da mi obesnite kakvo e tova gortex i kakva e razlikata s drugite materii. mn vi blagodarq

от Anonymous User последна промяна 30 Aug 2008 01:23 AM

1536

Да тези обувки са добри но съдя по фирмата производител от мнения на познати които имат други модели на тази фирма а не от личен опит.
Лично имам Lytos Hiking от магазин Алпи- от миналата година са направил съм няколко прехода с тях които покриват разстоянието от Чумерна до Вежен и няма по тях някакви признаци за повреда.Преди седмица извървях разстоянието от квОстрец до Х Тъжа по новия път който е покрит с едра баластра-24км-няма следа от късания или разпорване на шевове-вода не пускат -пробвах ги в реката,с гортекс и не ти се потят краката струват 112лв Тази пролет купих още един чифт на Литос но модела е Шерпа за 124 лв и е за по тежки преходи и с метални уши на шнуровете-още не съм го пробвал.Така ще ти останат 60-70лв от бюджета за нещо друго.
Дано да съм помогнал!
поздрави

от Anonymous User последна промяна 31 Aug 2008 01:25 AM

1540

Аз съм фенка на Саломон, от ел. магазин еспорт.бг
Имам зимен и летен чифт от тази марка и съм страшно доволна!!!
За тези пари ще си намерия доста приличен модел:)
Успех и да кажеш какво си взел...

Елица

[signature]

[/signature]

от Caka1ueB последна промяна 31 Aug 2008 12:10 PM

1544

аз имам такива обувки и съм много доволен. нямат грешка вихрен мусала ботев дъжд, камъни, че дори и сняг не мръднаха. по отношение на въпроса ти когато ги купувах продавача ми каза че това е материята от която са изработени дишеща и непромокаема...

от Anonymous User последна промяна 24 Sep 2008 12:10 AM

1610

Благодаря на всички за помоща взех си Raichle-те и засега няма оплаквания. Минах с тях за първи път маршрута Седемте рилски езера - Иван Вазов нямаше оплакване като ни валя як дъжд и единствен аз и един приятел с обувки Alpina бяхме със сухи крака от 7 човека група ( бяха с La Sportiva, Asolo, Lima ).Единствено се върнах с мазоли но нормално като се обуват нови обувки за първи път. Вторият път беше беше Благоевград-х. Македония- вр. Голям Айгидик- х. Македония-Благоевград, разбирасе със спане на хижата, тогава нямаше забележки, е малко ги поодрах но по моя вина минахме през един ветровал, да не ви обеснявам какво провиране падна. Но като цяло съм доволен и пак искам да ви благодаря за помоща. :cheesy:

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box