Вие сте тук: Начало Форум Екипировка Спален чувал???

Спален чувал???

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Anonymous User последна промяна 30 Dec 2008 08:28 PM

Спален чувал???

Бихте ли ми дали инфо и координати ,ако знаете, на български производител на спални чували.пишете ,моля на miavita@abv.bg

от Anonymous User последна промяна 12 Jan 2007 08:30 PM

198

не си купуваи български чувал 6те останеш много разочарована .

от Filip Filipov последна промяна 19 Feb 2007 06:03 PM

249

[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]19.02.2007 04:04[/i]][/b]
[blockquote][b]Оригинално съобщение - [[i]19.02.2007 04:04[/i]][/b]
Имаше едно време яки човали на Мило. Не знам сега каде изчезнаха. Знам за МИло Хималаец, че е супер човал. Аз лично се скъсах да си търся такъв и не можах да намеря. Ако намерите нещо викайте ;)[/blockquote]
Имаше едно време яки чували на Мило. Не знам сега каде изчезнаха. Знам за МИло Хималаец, че е супер човал. Аз лично се скъсах да си търся такъв и не можах да намеря. Ако намерите нещо викайте ;)[/hidden]

Имаше едно време яки чували на Мило. Не знам сега къде изчезнаха. Знам за МИло Хималаец, че е супер човал. Аз лично се скъсах да си търся такъв и не можах да намеря. Ако намерите нещо викайте ;)

от Anonymous User последна промяна 19 Feb 2007 07:17 PM

251

В повечето магазини ги има ама трябва да се поръча , а и ако си от София там вече има магазин на Мило ама да ти кажа информативно цената му е около 200 лв . Аз да ти кажа честно за тези пари предпочитам да си купя Mammut или Bask

от Filip Filipov последна промяна 19 Feb 2007 09:01 PM

252

Хмс не знаех, че са отворили магазин. Темата е за български чували иначе Мамут и North Face правят много чки чувалчета.

от Anonymous User последна промяна 20 Feb 2008 11:17 PM

1156

Много добри спални чували произвжда фирмата Hannah. Те са направени от кухи изкуствени влакна и са тип "мумия" с качулка и ляв или десен цип, така че два чувала могат да се съединят в един. Много са добри. Аз имам такива и съм много доволен. Можеш да ги закупиш в магазин Стената - София, но на малко по-скъпа от българските цена. това обаче не би трябвало да бъде проблем. та колко струва здравето и живота ти?

от Anonymous User последна промяна 08 Apr 2008 12:29 AM

1217

57646476:laugh::rolleyes:

от Anonymous User последна промяна 08 Apr 2008 12:32 AM

1218

:undecided::embarassed:576757332 j;kljpkyuyj y y tyuhtyujgh j, jpokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo-ffffqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrttttttttttttttttttttttttttyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyuuuuuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiiiiiiioooooooooooooooooooooooooppppppppppppppppppp[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssssssssssssssddddddddddddddddddddddddddddffffffffffffffffffffffffffffggggggggggggggggggggggggggggggggggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkllllllllllllllllllllllll;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxcccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.........................................///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 30 Dec 2008 08:17 PM

1755

ima bg spalni 4uvali sega se se6tam za edni kazvaha se stenata eftini sa no ne sa dobri kolkoto po skupite zapadni

от Anonymous User последна промяна 30 Dec 2008 08:28 PM

1757

a za markata -MILO-samo moga da kaja 4e ne e bulgarska.edinstvenata stoynostna BG marka sus zadravo napraveni neshta na zapadno nivo e TASHEV.Osobeno ranicite sa N:1!

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box