Вие сте тук: Начало Форум Екипировка палатка Ferrino

палатка Ferrino

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от root_youth последна промяна 12 Jul 2010 12:41 PM

палатка Ferrino

здравейте, та с наближаване на "палатковия" сезон реших да се сдобия с нова палатка, харесах си ето тази http://www.ferrino.it/en/homepage/products/TENTS/lite_line_232/LIGHTENT_2_1069 цената и в стената е 197лв, та интересува ме мнението ви и като цяло впечатления от палатките на ферино за здравина най вече :) поздрави :smiley:

от Denis последна промяна 27 Feb 2009 06:24 PM

1912

еми за парите си е ок. За тази точно не знам но ферино са си ок като здравина , освен това е лекичка.а ако си земеш и едни по яки4ки колчета според мене за палатковия сезон си ореден

от stefan последна промяна 01 Mar 2009 03:38 PM

1919

Имам такава палатка и като цяло е много добра - лека (на първо място)
с доста добър обем за класа си много добра вентилация има малко предверие за обувки , при налчие на щеки и две малки въженца може да се и направи нещо като навес за през деня (с оваряемата част на горния слой)
Използване - предимно за летния сезон ,заради гореспомената добра вентилация
(макар че съм спал с нея през септември до хижа рай ,а вечерта беше около нулата и излезе доста бурен вятър по едно време и доста се гушках в чувала
:laugh:
Тук има една две снимки от които можеш да придобиеш някаква визуална представа за палатката http://adventurebg.net/album/rai_20_09_2008/rai_20_09_2008.html
Надявам се да съм бил полезен:cool:

от Anonymous User последна промяна 14 Jan 2010 07:31 PM

2517

Не си взимай Ferrino никога!!! Всичките им продукти са абсолютни боклуци!

Съвет за хубава и сравнително евтина палатка:
1. Vaude
2. Hannah

Хубава и скъпа:
1. Terra Nova

Живи и Здрави!

от Anonymous User последна промяна 03 Mar 2010 08:32 PM

2608

FERRINO sa vurha! Nikoga ne sum imala po - qka ekipirowka!
Dosta e zdrawa i udobna i sum sigurna 4e ako nesto mi se skusa ili se precaka bih go zamenila samo s FERRINO!!!!

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 12 Jul 2010 12:41 PM

2850

Не знам ферино, но като качествено на изгодна цена искам да ти обърна внимание за палатките vango, които се продават в сайта tashev.bg- легендарният британски алпинист Алан Хинкс е избрал тази фирма за едно от изкачванията си на осемхилядни върхове. По света е много популярен модела kelty orb 2 на фирмата kelty. От която и фирма да избереш ти припомням, че всяка от тях произвежда различни модели според различните условия на времето, където се пребивава. Ако ти е нужна за Българските условия ще намериш идеални палатки и на много по-изгодни цени.

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box