Вие сте тук: Начало Форум Екипировка Не копувайте от спортен магазин на ул.Гурко#27

Не копувайте от спортен магазин на ул.Гурко#27

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Anonymous User последна промяна 02 Jan 2010 02:06 AM

Не копувайте от спортен магазин на ул.Гурко#27

Преди 1 седмица си закупих туристически сандали на марката North Face от горепосочения магазин. Сандалите изглеждаха добре и много ми харесаха, а и бяха намалени и си ги взех. Точно на третото обуване докато ходех една от пласмасовите катарами се счупи и нямаше как да бъде оправена или подменена поради факта, че трябва да се разшие целия ремък. Занесох ядосан въпросните сандали в магазина с искането да ми възстановят заплатената сума, която според мен въобщте не беше ниска цена за сандали - 85лв. Магазинерката ми отговори, че ще разговаря с управителя на или собственика, и ще види какво може да се направи по въпроса. На слдващия ден ми се обадиха и ми казаха, че сандалите няма как да бъдат оправени или подменени с нови от същия модел и ще трябва да си избера нещо друго от магазина за същите пари. Отидох с надеждата че ще мога да си харесам някаква друга марка сандали, но всички изглеждаха много нескопосани и имах усещането, че може да им се случи същото, като на първите. След може би час престой в магазина и чудене какво мога да си избера си харесах една тениска за 34лв. и пак попитах дали може да ми бъде възтановена останалата сума. Продавачите отново ми отказаха и ми дадоха да говоря по телефона с шефа им, който ми заяви, че в неговата практика пари не е връщал и няма намерение да го прави и той нямало как да знае дали аз нарочно не съм скъсал сандалите. В крайна сметка аз бях принуден да взема още една тениска и някакво портомоне за да наглася парите, които бях похарчил. Така че не пазарувайте стоки от този магазин скъп е и пълен с некачествени стоки.

от Anonymous User последна промяна 03 Aug 2009 02:18 PM

2177

А да "купуваме" може ли?:grin:

от Caka1ueB последна промяна 02 Jan 2010 02:06 AM

2488

Моето мнение е същото, няма как да се знае дали не са насила скъсани макар че ти реално нямаш интерес да си купиш нещо и насила да го скъсаш... но е редно поде в рамките на 30 дена да ги отремонтират поне...

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box