Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници търся си компания

търся си компания

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Anonymous User последна промяна 28 Apr 2008 09:14 PM

търся си компания

търся си компания от Пловдив за 1-2 или 5-6 май за Стара Планина или Родопите. Скайпа ми е gugalche1

от Anonymous User последна промяна 22 Apr 2008 01:04 PM

1252

Аз имам интерес за Родопите, каква е идеята за там ?:wink:

от Anonymous User последна промяна 23 Apr 2008 12:59 AM

1253

Ами идеи много. Имаш ли кола или да смятаме с автобуси? По-добре е с кола, по-мобилни сме и се губи много по-малко време. Предложения: Славейно- Ледницата, Мугла.
или: Триград - дяволския мост - езерцата
или: Юндола - лет. Белмекен - Сестримо
още искаш ли?:grin:

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 23 Apr 2008 05:15 PM

1255

ami kak vi zvuchi predlojenieto hija Raj, Rajskoto pruskalo, vruh Botev hija Pleven, Ambarica,hija Levski za 2 ili 3 dni?


[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 24 Apr 2008 12:24 AM

1256

Звучи ми превъзходно, но за лятото. Горе от север сигурно има още сняг, а аз нямам подходяща екипировка
Освен това на 3 и 4-ти съм на работа, така че мога само по за два дни 1 и 2 май или 5 и 6 май
До Рай и евентуално Ботев става, ако ви устройва

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 28 Apr 2008 03:35 AM

1266

В района Ледницата и Мугла наистина има много вълци,знам го от местен жител от махалите над Широка лъка.

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 28 Apr 2008 08:46 PM

1267

Ей, много смели мъже се навъдиха напоследък! Добре че сме ние, жените, че какво щяха да правят иначе горките, да ги изядат вълците ли? Пък ни трябват отвреме на време за разплод. И аз съм тръгнала компания да си търся тук, да не ходя сама, пък те ги било страх, горкичките!:shocked:

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 28 Apr 2008 09:14 PM

1268

Аз също си търся компания за баирите. Ако има желаещи за централен балкан за 3-4 май да си кажат. Мисля си за Дерменка, Амбарица, Васил Левски или нещо в региона.
за контакти yuliyadimova@abv.bg
0888 670 904

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box