Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници Организирате ли поход през юли-август'10

Организирате ли поход през юли-август'10

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от LadyInRed последна промяна 23 Jul 2010 05:00 PM

Организирате ли поход през юли-август'10

Здравейте, Интересува ме дали има опитни планинари, които възнамеряват да организират поход в края на юли - началото на август 2010. Засега сме двама и бихме искали да се включим в нещо такова. Ще се радвам на предложения! :cheesy:

от Anonymous User последна промяна 12 May 2010 03:40 PM

2726

ами аз и приятелката ми милсим да ходим в Рила - но не сме много опитни:)
по принцип има и други желаещи, наши приятели, но не сме се организирали още

ако искате: skype: sullen5

от Anonymous User последна промяна 12 May 2010 05:09 PM

2727

Ходим почти всяка седмица, и по това време със сигурност ще сме някъде но вероятно само за събота и неделя. На по дълги походи рядко ходим.

от Anonymous User последна промяна 13 May 2010 02:31 AM

2730

идвам навсякъде :)
имам известен опит
да кажа нещо друго би било нескромно
ще се радвам походим заедно :))))))

icq 70594163
skype rins75

от Anonymous User последна промяна 29 May 2010 08:17 PM

2774

Търся спътници за около 7 дневен поход в Пирин ако някой желае да се обади.Като цели на обиколката са Кончето,Вихрен,Синаница,Тевното езеро опит е силно казано но съм ходил на доста места,от Пирин съм бил на Кончето,Вихрен и Поповото езеро.Похода ще бъде по скоро еск. летуване по-бавничко с цел да се насладя на великата планина и да щракна някоя снимка.Набавил съм си gps и карта,и ще ходя някъде през юли защото деня е най-дълъг и позволява по спокойно предвижване,ако някой желае да се присъедени скайп:jopetogt5 , mail:jopeto_gt5@mail.bg
Ето и линкове със снимки от места където съм бил http://www.panoramio.com/user/2826552
http://moiteplanini.com/gallery/jopeto/

от Anonymous User последна промяна 01 Jun 2010 09:32 PM

2780

от 25.07.2010 до 30.07.2010 г сме по рила от боровец до якоруда по билото .мусала,чакър войвода,заврачица,грънчар,тръщеник.заповядай те

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 04 Jun 2010 10:46 AM

2781

От Варна съм. Всяка година през юли или август ходим на планина по десетина дни с групи или само с жена ми. Посещаваме предимно Рила или Пирин, които познавам по-добре от родния си град. Не пропускаме и Родопите, като съчетаваме по-кратки маршрути след тези по едната от първите две планини. Тази 2010 година със съпругата ми бяхме от 01 до 10 май на 10 дневна активна почивка в районите на Банско и Велинград. Внимателно с жипиес-ите, понякога има неточности и е възможно объркване или изгубване, ако нямате опит. Наслаждавайте се на природата, пазете я чиста! Пламен Вълков

от Anonymous User последна промяна 04 Jun 2010 11:38 AM

2782

[blockquote]From Anonymous User:
От Варна съм. Всяка година през юли или август ходим на планина по десетина дни с групи или само с жена ми. Посещаваме предимно Рила или Пирин, които познавам по-добре от родния си град. Не пропускаме и Родопите, като съчетаваме по-кратки маршрути след тези по едната от първите две планини. Тази 2010 година със съпругата ми бяхме от 01 до 10 май на 10 дневна активна почивка в районите на Банско и Велинград. Внимателно с жипиес-ите, понякога има неточности и е възможно объркване или изгубване, ако нямате опит. Наслаждавайте се на природата, пазете я чиста! Пламен Вълков[/blockquote]
Правилна забележка пазете чисти красивите ни планини а gps ще го ползвам само при лошо време и мъгла,задължително следвам маркировката.

от kiki2000 последна промяна 11 Jul 2010 03:04 PM

2845

Аз вероятно ще съм в отпуска в периода 25.07. - 30.07.2010 г. Много ми се иска да отида в Рила или в Пирин за 4-5 дни, като Пирин май го предпочитам понеже тази година за пръв път ходих там и много ми хареса!!!E-mail: aceofspades@abv.bg

от Anonymous User последна промяна 23 Jul 2010 05:00 PM

2876

Здравейте. От Пловдив сме, двама. Търсим спътници за кратко екскурзионно в Пирин, до 5-6 дни, с минаване през Кончето, между 9-ти и 22-ри август. E-mail: v_atanasova@yahoo.com.

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box