Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници Планирам поход в Рила - 5-6 дни - желаещи?

Планирам поход в Рила - 5-6 дни - желаещи?

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от t_tores последна промяна 11 Jul 2010 10:48 PM

Планирам поход в Рила - 5-6 дни - желаещи?

[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:52[/i]][/b] [blockquote][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:51[/i]][/b] [blockquote][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:50[/i]][/b] С жената решихме в края на юли(около 22-23) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой зане какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/blockquote] С жената решихме в края на юли(около 24-25) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой зане какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/blockquote] [blockquote][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:50[/i]][/b] С жената решихме в края на юли(около 22-23) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой знае какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/blockquote] С жената решихме в края на юли(около 24-25) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой зане какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/hidden] [hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:51[/i]][/b] [blockquote][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:50[/i]][/b] С жената решихме в края на юли(около 22-23) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой знае какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/blockquote] С жената решихме в края на юли(около 24-25) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой зане какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/hidden] [hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]11.07.2010 07:50[/i]][/b] С жената решихме в края на юли(около 22-23) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой знае какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg [/hidden] С жената решихме в края на юли(около 24-25) да се поразтъпчем из Рила, но повече хора ще ни е по-приятно. Кой зане какъв опит нямаме, но от години ходим в любимата ни Рила, като не бързаме в преходите и се любуваме най-вече на природата... Планирали сме тръгване от Боровец по един сравнително лек маршрут - х. Чакър войвода-х. Заврачица-х.Грънчар-х.Трещеник-х.Семково-село(или град)Белица. Ако има желаещи (сингъл или семейство) да се чувстват поканени. Телефона ми е 0899994822 или мейл- t_tores@abv.bg

Най-новото
xижа Момина поляна
Навигация
Facebook Like Box