Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници Търся си компания - края на септември/началото на октомври

Търся си компания - края на септември/началото на октомври

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от greenspirit последна промяна 07 Oct 2007 12:26 AM

Търся си компания - края на септември/началото на октомври

Здравейте! Казвам се Петър, от Бургас съм и съм решил да походя за 4-5 дни из планините следващата или по-следващата седмица. Не съм решил още накъде, но вероятно централната част Родопи или Централен Балкан - не мога да ходя далече, щото няма време. Предпочитам да прекарам повече време в планината отколкото в път. Ако има желаещи да споделим преживяването - да пишат. Само да уточня, че не отивам в планината, за да се напивам! ICQ: 261695677, p.paunchev@gmail.com

от Anonymous User последна промяна 22 Sep 2007 09:26 PM

760

Направо пропускаш троянската сливова с жарена сланинка,само с чай и консерви по хижите не остават добри спомени.

от Anonymous User последна промяна 24 Sep 2007 01:18 PM

762

Всеки има различно разбиране за добри спомени и преживява нещата по различен начин (greenspirit) :smiley:

от Anonymous User последна промяна 25 Sep 2007 01:49 PM

766

Бе за вас ако добро прекарване в планината разбирате да се напиете на някоя хижа...егати и пиянските компании. То бива ама по добре си пийте вкъщи, заради такива като вас няма спокойствие в някои от хижите.

от Anonymous User последна промяна 27 Sep 2007 01:10 AM

774

Който иска спокойствие ходи на санаториум. Наздраве! Утре сме на Райското пръскало с напиване и преспиване. А на вас приятна почивка в санаториума и да не пропусните процедурите.

от Anonymous User последна промяна 27 Sep 2007 06:00 PM

776

който иска да се напива, да ходи в Sunny Beach! То там за друго и без това не става :rolleyes: Айде, приятно обезмозъчаване! :rolleyes:

от Anonymous User последна промяна 29 Sep 2007 12:08 AM

778

Утре 29.09.2007 г. къде си?

от Anonymous User последна промяна 29 Sep 2007 12:52 AM

779

абе хора,вие да не сте трезвеници и вегетарианци.няма да живеете 100години.хапвайте и пийвайте ходейки по балканите,това ще ни остане.само със скиторене по баирите не става.:wink:

от Anonymous User последна промяна 29 Sep 2007 08:59 PM

781

За сведение на предлагащите съвети, остроумни шегаджии: главните букви се изписват с едновременно натискане на shift и желаната буква. Другият начин е чрез използването на Caps Lock - клавишът се намира в ляво на клавиатурата и се натиска еднократно в случай, че искаш да смениш размера на буквите.

от Anonymous User последна промяна 30 Sep 2007 12:47 AM

782

:tongue:МНОГО остроумни ЗАБЕЛЕЖКИ:tongue:

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 30 Sep 2007 12:54 AM

783

Абе малоумници,това е форум,а не е литературно писане по темата: "Какво са искали да кажат на съвремениците си Маркс и Енгелс?"
Благодаря за съвета,обещавам да ползвам цитираните клавиши.:laugh:

от Иван Гърбев последна промяна 30 Sep 2007 01:35 PM

784

Abe Maria, какво точно смешно забеляза в горната забележка? Според мен човек, който се вижда в правото си да прецени, че елементарните прявописни правила не го касаят, нищо не би го спряло да прояви същото нехайство и в друго отношение - например като сметне, че няма защо да събира боклука от планината. Или това също ти се струва смешно?

от Anonymous User последна промяна 05 Oct 2007 12:41 AM

807

Предлагам пикник и запои с бродене по централен Балкан и Джендема в средата на октомври.За заявки:тук!Миналия път се получи страшен запой на Райското пръскало.

от Anonymous User последна промяна 05 Oct 2007 08:48 PM

810

Нека да бъде на 13 и 14 -хижа Плевен и заслона Ботев

от Anonymous User последна промяна 07 Oct 2007 12:26 AM

813

Добре,ще ви чакам на хижа Плевен в 10.00часа.Носете си благи мезета,а сланинката с троянската сливова - от мен.

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box