Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници Тъся спътници

Тъся спътници

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Anonymous User последна промяна 10 Aug 2009 05:42 PM

Тъся спътници

Здравейте! Търся спътници за планина, пътуване, лагеруване. Освен класическите гранд маршрути като Рила, Пирин, Родопи ме привличат и по неизвестни, но убеден съм също много чаровни места. Изобщо обичам лято, лазурни дни. Харесва ми дългото ходене по слънцето, а после благодатни вечери. Като евентуални маршрути Лакатник-Вършец, Рибарица-Вежен-Клисура, най-южните части на Родопите, Странджа-Ахтопол...Има варианти както за по кратки пътувания, така и за повече дни... Ето и някакви кординати: Skype: dobry111 e-mail: fdobry@abv.bg тел. 0876248368 Поздрави, Добромир! http://picasaweb.google.bg/dobri111

от Anonymous User последна промяна 17 Jul 2009 03:38 PM

2144

Здравей.
Ние сме семейство, запалени по туризма, но не сме много опитни и не познаваме маршрутите. Търсим някого, който ги познава и има интересни идеи за походи. През август искаме да направим прехода от х.Бъндерица до х.Яворов през Кончето, но не се осмеляваме да тръгнем сами.
Телефоните ни са: 0888694928 и 0888294414
E-mail: v_atanasova@yahoo.com
Валя и Слави от Пловдив

от planinar247 последна промяна 23 Jul 2009 02:11 AM

2159

Здравейте! И аз харесвам тези места, които сте изброили. Можем да опитаме нещо. Преди няколко дни бях в южната част на Родопите-Кайнадинския рид, който в западната си част се доближава на 200 м от гръцката граница.
В този район има много възможности за ходене,пък и не само там, така че ако желаете, дайте знак.
Утре отивам в Пирин-вр.Гредаро, Спано поле, до х.Яне Сандански.Към събота смятам да се прибера.

от Anonymous User последна промяна 07 Aug 2009 08:23 PM

2191

Много хора търсят спътници за походи,на мен също ми трябват но така и неуспямям да се свържа с никого,само си чета форумите и ви завиждам.Незнам по какъв начин правите връзката ,споделете!


[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 08 Aug 2009 02:00 PM

2192

Ако дадеш скайп или мейл може и да намериш....

от Anonymous User последна промяна 10 Aug 2009 05:42 PM

2195

Ето мейл lilia.ivanova7@abv.bg и тел:0895622662
казвам се Лили и живея в София.

Най-новото
xижа Момина поляна
Навигация
Facebook Like Box