Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници излет до вр.Миджур

излет до вр.Миджур

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от ppiinnkkoo последна промяна 25 Apr 2010 05:21 PM

излет до вр.Миджур

[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]24.04.2010 04:13[/i]][/b] [blockquote][b]Оригинално съобщение - [[i]24.04.2010 05:37[/i]][/b] Между 9 и 13 май съм свободен и с удоволствие ще направя един излет до вр.Миджур с преспиване на хижата на Милчо и Пепа. Ще се радвам ако си намеря спътници. По принци е нужно разрешение от Дирекция "Гранична полиция" на бул. "Мария Луиза" 46 (телефон – 9824262, факс – 9885867). Но става и с уговорка на място с местните граничри, като се подписва и декларация,че няма да доближаваме браздата, незнам си колко метра. Казвам се Жоро. тел ми е 088404204 и може да ме търсите след 3 май. В момента не съм в БГ.[/blockquote] Между 9 и 13 май съм свободен и с удоволствие ще направя един излет до вр.Миджур с преспиване на хижата на Милчо и Пепа. Ще се радвам ако си намеря спътници. По принци е нужно разрешение от Дирекция "Гранична полиция" на бул. "Мария Луиза" 46 (телефон – 9824262, факс – 9885867). Но става и с уговорка на място с местните граничри, като се подписва и декларация,че няма да доближаваме браздата, незнам си колко метра. Казвам се Жоро. тел ми е 0888509109 и може да ме търсите след 3 май. В момента не съм в БГ.[/hidden] [hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]24.04.2010 05:37[/i]][/b] Между 9 и 13 май съм свободен и с удоволствие ще направя един излет до вр.Миджур с преспиване в хижата на Милчо и Пепа. Ще се радвам ако си намеря спътници. По принци е нужно разрешение от Дирекция "Гранична полиция" на бул. "Мария Луиза" 46 (телефон – 9824262, факс – 9885867). Но става и с уговорка на място с местните граничри, като се подписва и декларация,че няма да доближаваме браздата, незнам си колко метра. Казвам се Жоро. тел ми е 088404204 и може да ме търсите след 3 май. В момента не съм в БГ.[/hidden] Между 9 и 13 май съм свободен и с удоволствие ще направя един излет до вр.Миджур с преспиване на хижата на Милчо и Пепа. Ще се радвам ако си намеря спътници. По принци е нужно разрешение от Дирекция "Гранична полиция" на бул. "Мария Луиза" 46 (телефон – 9824262, факс – 9885867). Но става и с уговорка на място с местните граничри, като се подписва и декларация,че няма да доближаваме браздата, незнам си колко метра. Казвам се Жоро. тел ми е 0888509109 и може да ме търсите след 3 май. В момента не съм в БГ.

от ppiinnkkoo последна промяна 24 Apr 2010 08:52 AM

2685

[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]25.04.2010 05:51[/i]][/b]
Искам да поясня,че става вапрос за еднодневен излет.
Качване до вр. Миджур и на връщане (при желание) преспиване в хижата.

[signature]

[/signature][/hidden]
Искам да поясня,че става въпрос за еднодневен излет.
Качване до вр. Миджур и на връщане (при желание) преспиване в хижата.

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 25 Apr 2010 05:05 PM

2692

Не може ли предишният ден да преспиме в хижата и на сутринта свежи и росни да атакуваме Миджур??
За да бъда в Горни Лом рано сутринта при условие ,че идвам от София е малко сложно.
Би трябвало да тръгнеме на горе по раничко и ако преспиме в хижата ще е доста по-удобно.
Не мислиш ли?
Кажи също и за точна дата??
Или като се върнеш в БГ се се разбереме'

[signature]

[/signature]

от ppiinnkkoo последна промяна 25 Apr 2010 05:21 PM

2693

За преспиването на хижата преди излета и ползването и за изходна позиция е добра идея.
По въпроса за точната дата:
Оставил съм го плаващт поради две причини.
В зависимост от времето и в зависимост от спътниците(кога те ще са свободни)
Нека за сега не фиксираме датата.
Между 9-ти и 13 май а след 3-ти май ми зънни и ще се разбереме.

[signature]

[/signature]

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box