Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници Предложение за двудневен излет в средна Стара планина.

Предложение за двудневен излет в средна Стара планина.

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Hedonis последна промяна 27 Dec 2011 06:18 PM

Предложение за двудневен излет в средна Стара планина.

Хрумката е да се съберат хора (вероятно разнородни), които не се познават един с друг, тоест никой не трябва предварително да познава друг от групата, очакванията са тя да се състой от около 6-9 души. Избраният маршрут не е случаен.Той може е поносим за не свикнали с натоварване или мързеливи, а тези които желаят могат да се понатоварят. Също така от финансова гледна точка разширява кръга на потенциално заинтригуваните защото разходите се свеждат до цената на преспиване в хижа и транспорта до средата на България.Транспорта в планината ще е осигурен.(за мързеливите) Разбира се маршрутът може да се промени след като се оформи кръг от заинтересовани в зависимост от общите нагласи или от климата. Това не е събитие с комерсиална или рекламна цел.Нито има за цел да ползва или публикува каквато и да е информация.Не е и за да се пропагандира или популяризира някаква кауза. То представлява единствено желанието ми да прекарам два дни с напълно непознати хора. Бихме могли да обсъдим детайлите със заинтересованите в профила „Хедонис Сити” във Фейсбук или да пишете на hedonis@abv.bg

от Anonymous User последна промяна 15 Nov 2011 07:23 PM

3405

Аз съм ,,ЗА,,

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 17 Nov 2011 06:02 PM

3406

Аз също бих се включил.

от Hedonis последна промяна 28 Nov 2011 09:25 PM

3421

Моля да ме извините за мълчанието! Мислих че не съм успял да публикувам обявата във този форум, сега виждам че е и от анонимен потребител.
Ще пратя още разяснения и очаквам коментари и конкретни въпроси.
Работната хипотеза
е за 10-11 декември.
Ето какво публикувах някъде:
Резюме:
Изглежда че „предложението” е доста дълго и неясно за интернет затова правя следното кратко изложение:
1.Направих този профил във Фейсбук с тази цел.За да се обсъжда пътуването от предимно от по-тесен кръг заинтересовани.
2.Бих желал да прекарам един уйкенд с напълно непознати хора поемайки всички рискове от това.Вярвам че идеята може да се хареса на още 7 души и да бъде осъществена.
3.Предложението ми е за хижа в Стара планина.(Може да се промени от участниците както и времетраенето, за мен е почти без значение.)
4.Мога да съм полезен с транспорт от изходната до крайната точка и обратно, както и с част от необходимите течности (дизел, вино и прилежащото му аксесоари)
5.Ще оценя високо, ако спътниците ми осигурят вода и чай, както и ако си поемат разходите по нощувка в хижа- предполагам 10-15 лева.
6.Аз нямам други ограничения освен спътниците да са непознати до момента на предварителните обсъждания и пълнолетни (все пак ще сме в планина).
7.Не е необходимо да са планинари.



[signature]

[/signature]

от Hedonis последна промяна 28 Nov 2011 09:39 PM

3422

Тези които са отговорили също са анонимен :)
Моля изберете и посочете някаква форма за обратна връзка-
ел.адрес, телефон или друго.
Аз посочвам hedonis@abv.bg
и профил във Фейсбук Хедонис Сити (на кирилица)
Нямам какво да крия, ще се представим един на друг чрез някои от горните форми.
Дано се изразих разбираемо.







[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 03 Dec 2011 08:10 PM

3430

Здравей,

казвам се Димитър и ако може да кажеш за кои дни става въпрос, или още не се знае?

Поздрави

от Hedonis последна промяна 05 Dec 2011 09:48 PM

3431

Здравейте, Димитре!
Готвим се за 17-18.На мен ми се струва че ще е натоварено така, и ще предложа още един или два дни за има повече време за планината.

[signature]

[/signature]

от Мирослав Тонев последна промяна 08 Dec 2011 03:52 PM

3435

Мирослав се казвам и съм навит за 16-17,имате ли идея на коя хижа ще е?

от Hedonis последна промяна 08 Dec 2011 06:20 PM

3436

Да,Мирослав имаме идея.
Предложената дата е 16-18 декември,
Маршрута с. Тъжа , хижа Русалка, хижа Триглав, хижа Тъжа.
Като,ако решим или времето ни принуди може да се остане и в по-ниските хижи.(Според мен малко вероятно)
Сборният пункт Казанлък, а за тези от източна България може и по на изток :)
Можете да станете "приятел" на Хедонис Сити във фейсбук защото от вчера информацията е видима само за кандидатите, да видите още, пък и по лесно е обсъждането със съобщения или просто на стената.


[signature]

[/signature]

от Hedonis последна промяна 09 Dec 2011 09:35 PM

3437

.

от Hedonis последна промяна 09 Dec 2011 11:02 PM

3438

Прогнозата за времето:


http://sinoptik.bg/kazanlak-bulgaria-100730496/10-days



[signature]

[/signature]

от Hedonis последна промяна 14 Dec 2011 03:32 PM

3446

Три свободни места към 13:30 сряда.

[signature]

[/signature]

от Hedonis последна промяна 19 Dec 2011 06:33 PM

3453

Здравейте!

Благодаря на всички които проявиха интерес, на тези които не успяха да се включат по разни причини, на тези които ни изпратиха насърчаващи пожелания, и на участвалите разбира се!
По думите на участниците всеки е получил повече от колкото е очаквал.
Беше успешен експеримент:)
Бъдете здрави!

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 26 Dec 2011 05:56 PM

3455

хм, интересно. аз лично бих се включил,в следващи дати, макар с непознати в планината..., дано не е пак експеримент. не можах да си напиша името в полето затова е тук. Пламен Петков, < pambo.bg >,в abv.bg скайп

от Anonymous User последна промяна 27 Dec 2011 06:18 PM

3457

[blockquote]From Anonymous User:
хм, интересно. аз лично бих се включил,в следващи дати, макар с непознати в планината..., дано не е пак експеримент. не можах да си напиша името в полето затова е тук. Пламен Петков, &lt; pambo.bg &gt;,в abv.bg скайп[/blockquote]

Здравей! Аз също не можах да се включа в това мероприятие, но бих участвала в други подобни. Аз съм Аделина, скайп adelina515. Повече инфо за похода и снимки можеш да видиш на Хедонис сити във фейсбук. Поздрави :)

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box