Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници Търся спътници за Родопите за 30.08.-06.09. (6 дена) преход!

Търся спътници за Родопите за 30.08.-06.09. (6 дена) преход!

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от stani000 последна промяна 08 Sep 2008 05:50 PM

Търся спътници за Родопите за 30.08.-06.09. (6 дена) преход!

Да направим едно преходче в Родопите, че от две години не съм обикалял там! Желаещи!?

от Anonymous User последна промяна 25 Aug 2008 04:28 PM

1524

Да, но след 10ти септември. Но ти си посочил/а/ конкретни дати, така че отпадам като вариант :)

от stani000 последна промяна 26 Aug 2008 03:09 PM

1525

За съжаление поради възникнал ангажимент, преходът в Родопите насрочен за другата седмица отпада. Моите извинения към хората, които проявиха интерес. Заменям го с кратък преход в Рила.
Маршрутът е: Боровец-Мусала-Грънчар-Рибни езера-Кобилино Бранище-Мальовица
Тръгване: петък, 29 август, 7:45 часа среща на автогарата за Самоков (под моста на Драган Цанков)
Трудност: средна-висока
Дни: 3-4 (до неделя или понеделник)
Въпрос: някой минавал ли е през Кобилино Бранище? Моля за инфо: може ли да се спи, има ли вода? Колко часа е преходът Рибни езера-Кобилино Бранище-Мальовица?

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 27 Aug 2008 06:14 PM

1529

Колега, що не вярваш на информацията в планинарските сайтове /какъвто е този/ за продължителността на прехода - ми то си пише - 8.30 часа /през з. Страшното езеро/ - http://www.bulgarian-mountains.com/bg/Huts/Rila/RibniEzera

До сега най-голямото разминаване при мен е било 30 минути...по-малко :)

[signature]

[/signature]

от stani000 последна промяна 28 Aug 2008 01:54 AM

1531

Мерси за насоката. Наистина този сайт не бях го разглеждал, а само ползвах форума! От работа няма време.....:cry:

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 31 Aug 2008 09:09 AM

1541

Искам да отговоря на въпроса за прехода от Рибни езра до Мальовица! Преходът е около 10 часа нормално ходене с почивки, а Кобилино бранище е горе долу на средата...Аз съм бил там преди 7-8 години, представляваше нещо като барака и е подслон наистина само за краен случай!
От кобилино бранище може да се слезе към Рилския манастир или да се поеме към х. Мечит!
Аз ще ходя на Пирин за 5 дни в периода 10-15 септември! Търся нови приятели - планинарки предимно:grin: Ако има желаещи нека пишат за да влезем в контакт!

от Caka1ueB последна промяна 31 Aug 2008 11:57 AM

1543

[blockquote]From Anonymous User:
Искам да отговоря на въпроса за прехода от Рибни езра до Мальовица! Преходът е около 10 часа нормално ходене с почивки, а Кобилино бранище е горе долу на средата...Аз съм бил там преди 7-8 години, представляваше нещо като барака и е подслон наистина само за краен случай!
От кобилино бранище може да се слезе към Рилския манастир или да се поеме към х. Мечит!
Аз ще ходя на Пирин за 5 дни в периода 10-15 септември! Търся нови приятели - планинарки предимно:grin: Ако има желаещи нека пишат за да влезем в контакт![/blockquote]
здравей скайпа ми е Caka1ueB по отношение на пирин през септември

от Anonymous User последна промяна 04 Sep 2008 06:38 AM

1553

Kum Caka1ueB:
Utre sledobed kum 3 chasa ste vljaza v skype
az sum plaminar!!!

от Anonymous User последна промяна 05 Sep 2008 05:27 PM

1554

I az iskam da se vklucha v grupata za Pirin.Kakuv e marshruta,koga i ot kude trugvate?

от Anonymous User последна промяна 05 Sep 2008 08:31 PM

1555

и ние с баща ми бихме участвали но май е малко късно

от Caka1ueB последна промяна 06 Sep 2008 07:27 PM

1557

Ами мен ме нямаше няколко дена бях на Мусала и Черни връх но сега съм тук и в скайп така, че който иска да пише впрочем придлагам някой да направи маршрут иначе аз ще направя и дори и да няма никой сам ще си го реализирам. както преди няколко дена на мусала и черни връх самичяк бях. поздрави

от Anonymous User последна промяна 08 Sep 2008 02:06 AM

1559

Hija Bezbog,Tevnoto ezero, h.Demianica, h.Vihren(Koncheto, h.Iavorov)

Bezbog, Tevnoto ezero, Spano pole, Sinanica(Vlahinski ezera, vr.Georgiica,Muratovo
ezero),h.Vihren
Ne sum mnogo naiasno s marshrutite, no takiva varianti mi se vurtiat v glavata.
Az sus sigurnost iskam da doida
:smiley:

от Anonymous User последна промяна 08 Sep 2008 05:50 PM

1560

На мен също ми се ходи на Пирин.С маршрутите не съм много на ясно но ако има желаещи може да броите и мене.Кажете кой кога може да ходи и да се разбираме skype boyanmedarski

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box