Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници Кой е в отпуска през юли?

Кой е в отпуска през юли?

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от kiki2000 последна промяна 12 Jul 2009 09:22 PM

Кой е в отпуска през юли?

Здравейте планинари! Аз току що го открих този форум и съм във възторг! Ще излизам в отпуска за седмицата 13.07 - 19.07.09 г. Точно ровех в нет-а и се чудех как да накарам някой да се размърда из планините за една седмица. За съжаление приятелите ми са мързели от класа! Има ли още отпускари? Много ми се иска да се разходя няколко дни из Пирин или Рила, а май ще се наложи да се разхождам сама:undecided: В Рила съм ходила, но в Пирин не съм. Ако има и други ентусиасти, пишете! Хижи, палатки, стават всякакви варианти!

от Anonymous User последна промяна 09 Jul 2009 10:31 PM

2128

Здравей, остави някакви координати.. тел, скайп, майл
проверявай и във форума тук се публикуват предложения..
http://www.bulgarian-mountains.com/bg/forum/view_topic?topic_id=1831

от Anonymous User последна промяна 12 Jul 2009 09:22 PM

2133

Здравейте! Сега съм в Москва (московчанка съм). Но ако плановете ми няма да се променят, ще дойда в България (Банско) на 17 юли. За съжаление, това ще бъде край на отпуска Ви (и началото на моят). Обаче, искам да Ви предложа да пишем през СКАЙП. Аз прекарвам отпуска си в Банско вече четвърта година и много пъти съм ходила в Пирин. Така че, мога да Ви го покажа. А Вие, може би, ще ми покажете Рила някога. Никога не съм ходила в Рила, за съжаление... Моето СКАЙП-име е veselova_irina_igorevna.

Най-новото
xижа Момина поляна
Навигация
Facebook Like Box