Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници отново да направим преход 5-6-7 дена!

отново да направим преход 5-6-7 дена!

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от stani000 последна промяна 07 Aug 2008 02:57 PM

отново да направим преход 5-6-7 дена!

Здравейте съмишленици, след якия преход Рила-Пирин, който направихме с Калин и Васил, май настава време да планираме нов за Август. Има ли ходачи и предпочитания? Планирано дневно натоварване 8-9 часа (при последния преход достигаше 12-13 часа). Контакт скайп: stani000

от kalinhr последна промяна 02 Aug 2008 12:39 AM

1431

Привет и от мен - един от съмишлениците :) - Калин. Истината е, че който не дойде на похода в Рила и Пирин доста може да съжалява - всичко беше пушка, с изключение на нечовешките понякога преходи!
Хареса ми думата "планирано" на бате Стани (за дневното натоварване)... Не знам защо, наборе, ама малко ме плаши тази дума - да не се окажат грешни разчетите, че един втори 13-часов преход може да ме погуби :)) Оня от Грънчар до Македония в комбинация с Македония - Предела още ми държи влага :)))

Айде, планинари, включвайте се, Родопите нас чакат!
skype: karbovski_

от Anonymous User последна промяна 04 Aug 2008 11:24 PM

1437

Здравейте ходачи,Има ли някой който е ходил скоро до Синаница? Как е ситуацията там? Разрешават ли палатките?Ако е минавал някой там,за колко може да се мине разстоянието от Х. Вихрен до Демяница през з. Тевното езеро

от Denis последна промяна 05 Aug 2008 12:42 AM

1438

на синаница е екстра дори хижара е опънал 2 палатки отвън за хора няма проблем и жие да си опънете много са готини , екстра е , а о вихрен до демяница през тевно околу 7 4аса без престоя

от stani000 последна промяна 05 Aug 2008 03:04 PM

1440

Защо директно не хванеш на х. Вихрен-Демяница: около 4 часа. Иначе х. Вихрен-Тевно-Демяница е малко напред-назад и след ходенето по върхарите между х. Вихрен-Тевно едвали ще ти се поиска същия ден да слизаш на ДЕМЯНИЦА. Освен това х. Вихрен-Тевно ще ти отнеме 8-11 часа (в зависимост от почивките)!
Май се оформя група за Пирин от този петък 8 август за скитосване за около 4-5 дена!:wink:

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 07 Aug 2008 02:13 PM

1446

Здравейте на всички,
Няколко човека сме решили да правим преходи по Пирин от 9-10 август. Малко ме претеснява какво ще бъде времето. Дават го да превали. Някой може ли да ми каже дали има ясна прогноза за следващата седдмица? Или какъв е начина да се разбере времето предварително?
Благодаря

от Anonymous User последна промяна 07 Aug 2008 02:57 PM

1447

stani000: Току що говорих с Господ и издействах слънчево време. Смело тръгвайте. Среща на х. Вихрен на 9.08 сутринта. А мога да взема още двама утре (08.08)следобед от София за Банско. Нашата група е 5 човека и вероятно ще спим утре (08.08) в Банско. Маршрутът е х. Вихрен-х.Каменица-х.Пирин- тевно езеро-Демяница-х. Вихрен! за 4-5 дена. Не е за начинаещи. Трябва да имате поне 2-3 прехода зад гърба си в планина! 0888-561956

[signature]

[/signature]

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box