Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници Елате с нас на планина - блог за походи!!!

Елате с нас на планина - блог за походи!!!

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Anonymous User последна промяна 05 Aug 2009 02:06 AM

Елате с нас на планина - блог за походи!!!

Здравейте, Каним ви на планина с нас, почти всяка седмица организираме по един поход на планина. Който обича да ходи на планина да се чувства поканен. Адреса на нашият блог е pohodi.blog.bg Да живее рокендрола!!! P.S. Ние сме от София.

от Anonymous User последна промяна 22 May 2009 08:49 PM

2039

Поздравления момчета за поетата инициатива.Така се сформират яки групи.Аз уча в София и вече добавих коментар към една от темите за спътниците..., опреледело съм ЗА :).Продължавайте да публикувате къде и кога ще се събирате...в мое лице имате спътник..само да ми се разкара тъпата сесия от главата...и съм с вас ;).За жалост няма да мога да се присъединя за похода към Перник, но...за другите със сигурност !!!Оставям си пак skype-lolyexmaried, ако някой прояви желание за по-бърза връзка, че там съм почти всеки ден, а някак нямам навик да влизам по форумите често :).Поздрави:)
Ани

от Anonymous User последна промяна 23 May 2009 04:25 PM

2042

Ейй, ама че готино! Случайно попаднах тук и съм доволна, че има хора, които така лесно решават проблема на търсещите компания за поход. Ха така, сега ще разгледам какво и кога се предлага като дати и ще видя как точно ще се присъедниня. Иначе и аз съм студентка, но от Софиям и аз съм в сесия, но не тежка, така че време има![code]new day[/code]

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 23 May 2009 04:31 PM

2043

Лелеее, ще се гръмна, ставало въпрос за днес, изпуснала съм го това през Люлинската планина. Не видях друга дата бъдеща, ще се логвам пак, дано за следващата седмица има нещо интересно. До скоро![code]new day[/code]

[signature]

[/signature]

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box