Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници Търся си спъници

Търся си спъници

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от ggattov последна промяна 08 Sep 2009 02:21 AM

Търся си спъници

По-точно спътнички :):) и най-важното е да могат да носят тежки раници....включително и мойта....с предимство са тези от моя регион около Монтана, но всички кандидатури (който едва дали ще има) ще бъдат разгледани обстойно......:):):) колкото и несериозно да изглежда темата съм напълно сериозен..... имам относитолно добър опит, но ми забраниха да вдигам тежко и се някак си трябва да реша проблема.....

от ggattov последна промяна 04 Sep 2009 05:56 PM

2332

[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]04.09.2009 02:58[/i]][/b]
Лощо няма ама нещо и двете мнения са на "анонимници", защо ли?!?!:tongue:[/hidden]
Лощо няма, ама нещо и двете мнения са на "анонимници", защо ли?!?!:tongue:

засега тарся само за раницата ама някой ако иска и мен да носи ще го обмисля:cool::grin:

от Anonymous User последна промяна 06 Sep 2009 07:48 PM

2337

Май не само да носиш тежко е трябвало да ти забранят.

от Anonymous User последна промяна 08 Sep 2009 02:21 AM

2346

Какво мислите за маршрута Трещеник-Грънчар-Заврачица-Марица-Чакър войвода-Боровец?Дали е подходящ за този месец,за хора,които обичат повече лятото и се надяват на циганското лято?Преди 4-5 години лесно намерихме транспорт от Якоруда за Трещеник. Някой пътувал ли е скоро?Дали ще е много мокро и хлъзгаво по пътеките?Предлагат ли храна на Грънчар?Къде може да се обърка пътя ако няма водач?Не познавам само прехода Грънчар-Заврачица.Благодаря предварително за всяка информация и съвет.

Само да припомня за простотията:Вселената е безкрайна, а просотията е безгранична....

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box