Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници търся сериоэни спьтници от пловдив

търся сериоэни спьтници от пловдив

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Anonymous User последна промяна 30 Sep 2011 05:25 PM

търся сериоэни спьтници от пловдив

здравеите аз сам от пловдив :wink:с настьпването на пролета и лятото желанието ми за ходене и туризьм нараства,така че ще се радвам много ако си намеря свободно място в някоя групичка или организация:rolleyes: моля за коментар пишете на celofan@abv.bg МНОГО СЬМ СЕРИОЗЕН благодаря предварително:wink::wink::wink:

от weatherman последна промяна 03 Mar 2010 10:39 PM

2610

Здравейте:smiley:Радвам се,че попаднах на тази тема,защото и аз търся спътници за излети и походи.От Пловдив съм и в момента имам достатъчно свободно време, което прекарвам основно сред природата.За съжаление повечето пъти ходя сам,защото хората които познавам или не им се върви пеша или правят адски тежки преходи.Най-много ходя в Родопите,по-рядко в Стара Планина.Много бих искал да дойда на следващата сбирка и да сформираме някой еднодневен излет, познавам донякъде пътеките в близките Родопи и съм ходил доста.С нетърпение очаквам да пишете:wink:
Мейла ми е:niki_igra4a@abv.bg а скайпа:nikito_h

от Anonymous User последна промяна 19 Mar 2010 11:59 PM

2629

E\, и аз сеинтересувам ще има ли ще сбирки, не съм влизала във форума от няколко месеца, а вие вече сте направили цели две!:cool: Ако правите трета напишете я във форума, ще дойда!

от Anonymous User последна промяна 21 Mar 2010 11:49 PM

2630

Да, и аз искам. Скайп: ekaterina_andreeva

от Anonymous User последна промяна 22 Mar 2010 11:57 AM

2631

Здравейте,

От Младежко туристическо дружество Пълдин приветстваме идеята и се радваме, че има ентусиасти-планинари.

Винаги сме готови да ви съдействаме при организирането и провеждането на походи в българските планини
- планински водачи
- резервация на хижи
- планинска застраховка
- скоро ще имаме и екипировка за туризъм-под наем

Та, ако има желание, ще е много хубаво да се правят 2 сбирки в месеца и да се набелязват програми за общото благо на всички туристи в пловдив.

Знаем как е обстановката в другите туристически дружества - няма нови кадри, кара се само на леки съботни излети.

Оставам на ваше разположение:

Мирослав Луканов
Изп. Секретар

032 260 390
0896 606 426

[url=http://mtd-paldin.org urltitle=http://mtd-paldin.org][/url]
[img]http://mtd-paldin.org[/img]

от falcor последна промяна 23 Mar 2010 05:26 PM

2632

Такаааааа, гледам настанало е някакво брожение във форума, явно слънчевите дни напоследък са сгрели изпадналите в зимна летаргия и те отново искат да се устремят като волни птици сред природата.:grin: Виждам също така че има нови души пълни с енрусиазъм за пиене на бира в "Пожарната". Уви за тяхно съжаление следващата сбирка няма да е на същото място и по същото време. За да има елемент на изненада :wink: ,които иска да се запознае с нас, да се окаля и поомърля да заповяда в събота 27март от 9.00часа на хижа Здравец. Срещата ще е пред параклиса на поляната на която спира реиса.
Най вероятен маршрут: Здравец-Бяла Черква-Здравец, като това че е най вероятен не означава че ще бъде той.
П.С. Няма нужда да се записвате и така нататък, който иска е добре дошъл.

от falcor последна промяна 28 Mar 2010 02:52 PM

2637

СБИРКА 3

И какво стана?
Много желаещи, много нещо а пък дойде само едно ново момче.
Нищо, ние все пак добре се разходихме около 6 часа, поокаляхме се за разкош и погледахме минзухарите с който е пълна гората. Мисля че отсега нататък срещите няма да са в разни заведения, тъкмо ще се види кой наистина има желание за туризъм:rolleyes:
Използвайки този пост мисля да се изкажа по един много важен според мен въпрос.
Работата е там че цялата гора на Здравец е РАЗОРАНА от ATV-та, пътеките са превърнати в дълбоки кални коловози. Това няма да се случи ако тези мъже просто не карат във влажно време. Но това е глас в пустиня, знам и въпреки това ми е болно че една толкова красива гора е превърната в писта, сякаш край града няма полета където може да се кара наволя. И става въпрос не за момчетата с колелата, не дори за тези с моторите, а за тези с малките трактори с големи грайфери които не си дават сметка че при следващия дъжд много ценния горен слой на горската почва ще бъде отмит, същите тези на които им дават под наем машини от "ЕКО"хотел Здравец. Нищо повече няма да кажа освен че не това е начинът да се прави бизнес.
Ами това е кой дошъл, дошъл следващия път повече.
Приятно скитане на всички и пазете гората!

от falcor последна промяна 29 Mar 2010 08:07 PM

2640

Ох, не мога да се въздържа, има и възмездие:laugh:
http://news.plovdiv24.bg/152569.html
Тия ни питаха за пътя към Бяла черква

от Anonymous User последна промяна 06 Apr 2010 04:13 PM

2646

Здравейте, аз също съм от Пловдив и влязох с намерение да си намеря спътник за ходене по планините. Виждам, че има доста ентусиасти. Затова не искате ли да си изберем някой маршрут например първия уикенд на май- пада се 01 и 02,05 и направо да тръгнем с цялата група, или който иска. Предложения много нямам, защото съм ходила само в Пирин, но сега се сещам, че миналата година по това време едни пирятели бяха на Стара планина и казаха, че било много хубаво. Също можем да отидем до Рилски манастир с коли и оттам до Рибни езера. Ако искате всеки да си напише тук педложенията и все нещо ще се измъти. Защото лично на всеки на мейл става малко по-тромаво. Весел ден на всички. Не видях как да се регистрима, но се казвам Биляна.

от Иван Тягов последна промяна 06 Apr 2010 06:55 PM

2647

Здрасти,
можеш да се регистрираш от този линк
[url=http://www.bulgarian-mountains.com/join_form urltitle=http://www.bulgarian-mountains.com/join_form][/url]

Иван

[signature]
"Не е важна целта, а пътя до нея ..."
[/signature]

от Anonymous User последна промяна 14 Apr 2010 10:06 PM

2655

Некви желания за евентуална среща (бира с картофки и кебапче) за този петък/събота...16.04.10 с цел подобряване перисталтиката на стомаха и червата ..и евентуално събиране на поне 2-3 колкото и/или повече надъхани за една разходка из баирите тази неделя..18.04.10...????
Ще следя темата с огромен интерес следващите 2-3 дена....
Sorry , че пиша в последния момент..ама токущо разбрах , че има подобен блог..
skype: kuku-bend

от bobithebull последна промяна 14 Apr 2010 11:50 PM

2658

kazvaite koga i kude az i bez tva po4ti sqka sedmitsa hodq nqkade za po edin den :)

от Anonymous User последна промяна 15 Apr 2010 12:34 AM

2659

Еми , ако никой не каже нищо от хората дето вече са направили 1-2 сбирки,,аз ще ти обадя оферта в петък сутринта или 1 ден преди това , да се чуем нещо за петък вечер..., ма нека първо хората с традиция тука...да си изкажат първо..да не се окаже , че всички се събират...еди къдеси , едикогаси..и ся ние разваляме харашото...!!

от bobithebull последна промяна 15 Apr 2010 01:00 AM

2660

mi zna4i stava to az trqbva6e da ida na sbirkite da se zapoznaq s horata ama ne6to drugade me otvq vqtura ina4e sum za :)

от Anonymous User последна промяна 16 Apr 2010 02:47 AM

2662

м да...,ми така е , като се се сещаме в последния момент..ма.., ако има желаещи за едно кафе за събота , примерно по обедно време към..14.30 на Амадеус..тва е на кръстовището преди църквата Света Петка до Авеню , под сградата на Виктория груп. Ако некой иска да се видим и да помислим за едно малко походче за неделя някъде на близо из Родопите, ако не вали..

от Anonymous User последна промяна 19 Apr 2010 06:50 PM

2672

Още един желаещ за попълване на групичка/ 3 - 4 /максимум.Почти всяка събота и неделя съм свободен щом е за планина. skype - simche3

от falcor последна промяна 19 Apr 2010 10:03 PM

2674

Ей, я се стегнете чета тука "хората с традиция",други глупости....
Вие да не си мислите че някой ще ви забрани да се срещате бе. Уговаряте си среща и ходите не е трудно. Отделно от това всички са свободни по различно време, един е зает тази седмица друг другата. Така че няма нужда да се допитвате до когото и да било.
Айде марш в планината, само висите по форумите:wink:

от Anonymous User последна промяна 20 Apr 2010 07:01 PM

2676

кажете , кога е сбирка..4..!!!??

от Sigmarilion последна промяна 20 Apr 2010 10:15 PM

2677

Ами според мен първо трябва да спрете да поствате под името ( Anonymous User) и второ за к'во събиране става на въпрос при положение че последния път дойде едно
момче само, изключвам хората които казаха че няма да идват. Както каза FALCOR всеки е свободен по различно време от седмицата така че .....

от devora73 последна промяна 23 Apr 2010 01:20 PM

2682

Здравейте, виждам че има ентусиазъм, така че той трябва да се използва.За този уикенд е късно, но какво ще кажете да отпразнуваме първи май с едни рек поход. Само че като място не мога да ви предложа кой знае какво, разчитам на по-опитните планинари да го направят. ако има навити можем от сайта да се организираме. А може някъде към сряда четвъртък да си спретнем една лека срещичка за уговорки.Надявам се да има желаещи.Поздрави на всички.

от Anonymous User последна промяна 26 Apr 2010 11:30 PM

2696

Има , особено за Неделя

от devora73 последна промяна 22 May 2010 07:47 PM

2762

Народе, вижте сег - идва лято ,трябва да се хванем за зелено. А това няма как да стане като си стоим пред компютрите. Аз съм ви най-новия член и ми е малко неудобно да ви ръчкам. Обаче много ми се ходи на планина. Не знам как си правите тези сбирки, за които чета. Искате ли някой да предложи място и време тези дни и да се съберем, да измислим нещо за ходене другия месец.Също в началото на юли за по-дълго време, ако има желаещи.Даже ако искате утре - 23,05 или на 24,05 вечерта или през деня. Кажете.Може и другата седмица. Пишете какво ви е удобно. Между другото аз съм Биляна, дето не можеше да се регистрира. И благодаря на Иван, че ми подсказа как:smiley:

от Иван Тягов последна промяна 23 May 2010 01:47 PM

2763

За нищо :-)


[signature]
"Не е важна целта, а пътя до нея ..."
[/signature]

от falcor последна промяна 29 May 2010 07:36 PM

2773

Утре 30 май Куклен-Яврово и обратно. Продължителност горе долу 3 часа в едната посока. След 12 часа ще вали дъжд, може и буричка да хванем:grin: Ако някой иска да дойде да заповяда. Ще тръгнем от автогара "Родопи" с рейса в 7.30. Това е, съжелявам че не писах по-рано, но до последно не знаех дали ще съм свободен. Приятно скитане на всички.

ПС Пак повтарям че ще вали:grin:

от falcor последна промяна 12 Jun 2010 06:17 PM

2799

Утре 13юни Бряновщица-Върховръх и обратно. Продължителност зависи от това колко и какви хора ще сме:wink: Срещата е 9 часа в Бряновшица някъде около ловния дом на полянката. Носете си храна и вода че не знаем горе работи ли.
Приятно скитане на всички!

от yana последна промяна 29 Jun 2010 06:13 PM

2816

здравейте, групата от Пловдив, някой планира ли поход за този уикенд или евентуално за следващия?

от kiki2000 последна промяна 30 Jun 2010 11:40 PM

2819

Айде появих се и аз с 200 години закъснение!!!!!!!:)))) И мен ме отвя вятъра надругаде, ама гледам сега: организирани срещи, походи.... с две думи: изтървала съм! И аз съм "ЗА" поход тази седмица, гледам, че във форума заралии мислят нещо за х. Ехо. А вие какво ще кажете? И има ли все още срещи на пловдивчани? Да дойда и аз да пия една бира, не за друго!:wink: Освен това преинсталирах уиндоуси и скайпове и си изпогубих половината абонати!Ето мейл: aceofspades@abv.bg и skype: thunderbird2020

от Anonymous User последна промяна 01 Jul 2010 01:33 PM

2820

Здравейте. И ние сме двама запалени по туризма от Пловдив. Търсим си по-опитни спътници за поход в Пирин, през Кончето, някъде между 10-ти и 25-ти август. Ходим много, но там малко ни е страх да тръгнем съвсем сами.
v_atanasova@yahoo.com

от Anonymous User последна промяна 13 Jul 2010 08:51 PM

2856

Здравей
Казвам се Димитър от Пловдив и съм голям почитател на планинските пътешествия. Ако имаш планове цели или намерения за туризъм може да споделите. Имам и предложения: х.Рай Райското пръскало и връх Ботев за 2 дена. Вр. Мусала х.Мусала 1 или 2 дни. Триградското жрело и дяволската пещера 1 или 2 дни скейп m.m.m.m.m.999

[signature]

[/signature]

от weatherman последна промяна 24 Aug 2010 12:54 PM

2934

Има ли навити за еднодневен поход тази събота или неделя?Целта е да събера няколко човека и да спретнем един 5-6 часов преход или в Родопите или в Стара Планина.Има хубави варианти за маршрут,може Козя стена,може Бяла черква-Ситово...Понеже най-вероятно ще сме с коли,за да е по добра организацията предлагам който е навит да ми звънне един телефон или да драсне мейл.Телефона ми е 0883486911, а мейла niki_igra4a@abv.bg

от Anonymous User последна промяна 31 Aug 2010 10:56 PM

2947

GUSTO MAINA, tarsia BILIANA ot plovdiv,zapoznahme se na 29.08 , v sabota na vrah botev,zagubih ti telefona,ako prochetesh tova pishi mi na -goshobgs@abv.bg,znaesh kak se kazvam

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 09 Sep 2010 02:34 PM

2971

Аз пък искам да питам дали тук има скиори от Пловдив за каране на ски зимата из нашите планини и от всякакви други градове за каране на ски/сноуброд в чужбина някъде... :)

Скайп: ekaterina_andreeva
E-mail: ekaterina_andreeva@yahoo.co.uk

от zhovtanbg последна промяна 22 Jun 2011 08:02 PM

3186

Здравейте,
От 25 юни - събота, тръгвам из Родопите за около седмица. Начална точка - автогара Пловдив. Търся спътници. Ходя добре. Предпочитам Чернатица или Мурсалица. Гористи пътеки за вентилиране.
Ако има някой да се присъедини - заповядайте!
Поздрави,
Юри

от PIR последна промяна 03 Jul 2011 05:10 PM

3194

Хайде народе планините ни чакат.

от Anonymous User последна промяна 30 Sep 2011 05:25 PM

3382

Чак много сериозен спътник не съм. Но обичам походите. Ако има идея за излет в събота или неделя- прекрасно. И защото не съм на ясно с начините на комуникация тук, адресът ми за контакти е z_elena@abv.bg:smiley:

[signature]

[/signature]

Най-новото
заслон Спано поле
xижа Петрохан
Навигация
Facebook Like Box