Вие сте тук: Начало Форум Търся спътници Туристи от Пловдив

Туристи от Пловдив

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Anonymous User последна промяна 22 Jun 2011 07:44 PM

Туристи от Пловдив

Здравейте, от град Пловдив съм и търся компания да ходим заедно из пределите на нащата страна. Имам среден опит в туризма, но...без група не се получава.За съжаление в днешно време все по малко млади хора могат да се срещнат из планините. Къде сте? :)

от Anonymous User последна промяна 01 May 2011 01:43 AM

3122

Тук съм,каква компания търсиш.Къде да отидем?Аз съм Пепа и съм млада по душа ,по планините обикновенно ходя със сина ми ,той е на 19.Ако искаш- пиши.:cheesy::rolleyes:

от Anonymous User последна промяна 01 May 2011 02:45 AM

3123

Здравей! Аз съм от Благоевград, обичам туризма и имам немалък опит в планинарстово, въпреки годините си, така че можем да сформираме 1 компактна група от готини, весели хора, които ценят природата и нейните богатства! Прав си, че много рядко вече се срещат млади ентусиасти в планината, но според мен всичко е дълбоко заложено във възпитание, образование, политика и т.н.
Ако искаш, остави някакви координати (skype, e-mail) за връзка. :)

от Anonymous User последна промяна 01 May 2011 02:50 AM

3124

:shocked: -> в [b]планинарството[/b] :rolleyes:

от Ghost_81 последна промяна 18 May 2011 08:38 PM

3150

Ако имате желание елате с нас.

http://www.bulgarian-mountains.com/bg/forum/view_topic?topic_id=3147

от Пепа Ташева последна промяна 21 May 2011 12:27 AM

3153

Имам желание,ще намеря време,защото обичам планината.....
pepa_1971@abv.bg това ми е пощата ............

от Валентин Иванов последна промяна 22 May 2011 01:25 PM

3154

Аз съм от Стара Загора. Имам добър опит в планинарството,водил съм и групи за екскурзионно летуване в Рила. И аз като вас няма с кого да ходя по планините, хората с които ходих редовно, взеха да окапват..,а сам е малко скучно.Така ,че приемам всякакви предложения.

от Anonymous User последна промяна 23 May 2011 06:35 PM

3155

[blockquote]From vall67:
Аз съм от Стара Загора. Имам добър опит в планинарството,водил съм и групи за екскурзионно летуване в Рила. И аз като вас няма с кого да ходя по планините, хората с които ходих редовно, взеха да окапват..,а сам е малко скучно.Така ,че приемам всякакви предложения.[/blockquote]

В Стара Загора тур.дружество "Сърнена гора" доколкото знам редовно имат прояви. Защо не пробваш да се запишеш при тях. Поздрави!

от Валентин Иванов последна промяна 26 May 2011 03:37 PM

3156

[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]26.05.2011 12:41[/i]][/b]
Бил съм член и на 'Сърнена гора" и съм ходил с тях , но по ред причини не желая да учавствувам в техните мероприятия. [/hidden]
Бил съм член и на 'Сърнена гора" и съм ходил с тях , но по ред причини не желая да учавствувам в техните мероприятия. Предпочитам групи от по 5-6 души максимум.

от Anonymous User последна промяна 30 May 2011 05:16 PM

3158

От Разград съм, свикнах да ходя сам. Разбира се по-приятно е с компания, но "като няма хляб, се яде без хляб". На 18 Юни ще отида на връх Ботев. Сам съм, ако има желаещи, няма да ги нося на гръб, да заповядат. Тръгване от гр.Карлово.

от zhovtanbg последна промяна 22 Jun 2011 07:44 PM

3182

Здравейте,
От 25 юни - събота, тръгвам из Родопите. Начална точка - автогара Пловдив. Търся спътници. Ходя добре. Предпочитам Чернатица или Мурсалица. Гористи пътеки за вентилиране.
Ако има някой да се присъедини - заповядайте!
Поздрави,
Юри


[signature]

[/signature]

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box