Вие сте тук: Начало Форум Говорилня Въпрос относно Рилските езера

Въпрос относно Рилските езера

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от danny последна промяна 20 May 2008 02:21 PM

Въпрос относно Рилските езера

Хора, планирам да ходя на Рилските езера през лятото.много ще се радвам ако някой може да ми каже кога през лятото е най-добре да се ходи там...чух нещо за бялото братство, и че било лудница когато те са там.не ми се ще да съм сред лудница...и без това по цял ден съм сред такава:grin: (София се превърна в малка душегубка...) та ако ако някой, който може да ми даде съвет кога да го планирам,ще съм му много благодарен!мерси!

от Anonymous User последна промяна 03 Apr 2008 01:22 PM

1206

най-добре е през юли - достатъчно топло, а бялото братство още не е пристигнало. През август е лудницата.

[signature]

[/signature]

от danny последна промяна 03 Apr 2008 05:35 PM

1210

благодарско!
btw,ако някой също има мерак - аз съм на линия да се организираме нещо
skype: sullen5

от StasyLI последна промяна 04 Apr 2008 04:07 PM

1213

Наистина през Август е ужасно да се ходи на Рилските езера. Аз направих тази грешка и беше направо кошмарен поход. През Юли е най-добре. И началото на Септември става, но ако го позволява времето.:wink:

от Anonymous User последна промяна 06 Apr 2008 03:14 PM

1216

Наистина е най добре през месец Юли, аз ходих миналата година в края на Август, но след братята и не беше чак толкова страшно.Даже за нас по досадни бяха едни момчета с мотори, които вдигаха шум и прах. Иначе хижата бе препълнена, но с други туристи, не с бели братя, а и нямаше кой знае колко палатки

[signature]

[/signature]

от danny последна промяна 08 Apr 2008 02:52 PM

1219

благодаря много!
тогава ще го планирам за края на юли:smiley:

от Anonymous User последна промяна 26 Apr 2008 03:02 AM

1263

хм туй за белите братя не го бях чувала :cheesy: .аз обикновено ходя на планина август месец.и сега се чудя какво да правя.и аз възнамерявах да ходя към рилските езера.ам те тез братя къде точно ходят, в смисъл по-на нисичко ли :tongue:

от Anonymous User последна промяна 03 May 2008 12:47 PM

1273

Аз бях миналата година за първи път на Рила точно от 13 до 20 август. Изобщо не беше претъпкано. Хората от Братството не са ми пречили по никакъв начин. Те са пиродозащитници, организараха почистване на района. Никой на пуши дори и не се пие алкохол, да не говорим за шумни събирания. Виждаш само да се движат на групички, но с нищо не те притесняват. Играх дори паневритмия и мисля, че съчатанието между природа, мизика и леки упражнения е върховно преживяване и трябва да се опита от всеки.

от Anonymous User последна промяна 09 May 2008 04:39 PM

1278

Голямата лудница е между 15-16 до към 20-21 август. Преди и след това не е страшно...

от Anonymous User последна промяна 14 May 2008 01:42 PM

1282

Вие май не сте наясно кой точно създава лудницата и нарушава реда в планината-дали хората от Братството или тези дето тръгват с една единствена идея да се напият и да вдигат шумотевица.Била съм там с моята група туристи по различно време и не бих могла да кажа че хората от Братството са били пречка за да си починем добре и да се наслаждаваме на природата.

от Anonymous User последна промяна 20 May 2008 02:21 PM

1288

Планирай го през началото на юли защото в края вече има от белите

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box