Вие сте тук: Начало Форум Говорилня Изгубен фотоапарат на пътеката х. Козя стена-Беклемето.

Изгубен фотоапарат на пътеката х. Козя стена-Беклемето.

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Anonymous User последна промяна 27 Nov 2011 03:35 PM

Изгубен фотоапарат на пътеката х. Козя стена-Беклемето.

На 23.09.2011 г, около 16,00 ч. забравихме след спиране за почивка фотоапарат на пътеката от х. Козя стена към Беклемето, посока Беклемето. Мястото е където се разделят зимната и лятната пътеки (зимната тръгва нагоре по баира,а лятната -от северната страна по равното).Има там един празен фундамент за кол от зимната маркировка,точно до него. Апаратът е марка Панасоник Люмикс (Lumix), черен на цвят, дигитален.Та,ако някой го е прибрал от добро сърце с намерение да го предаде на собственика, да се обади: 0899911808/052355391 Емил Минчев. И понеже беше на прибиране, всичките снимки от разходката са вътре. Ако не иска да го върне, поне да се обади да му изпратя зарядното за батерията, кабела за връзка с компютъра, сенника и капачката за обектива. Пък да източи поне снимките и да ги прати: e_minchev@yahoo.de. Надежда има винаги, казват хората :smiley:

от Anonymous User последна промяна 24 Sep 2011 05:34 AM

3371

не ми върнаха телефон за стотина лева, загубен под връх Ком, как да ти върнат такъв скъп фотоапарат? Прости се.:grin:

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 26 Sep 2011 02:57 PM

3373

Съжалявам,дано ви го върнат.пък и снимките са си спомен.Пишете има ли развитие.Това ще е лъч надежда в отношението ни едни към други което имаме.Прекрасна земя, дал Господ с всичко,забравил ум да даде на хората в нея. Късмет!

от Anonymous User последна промяна 28 Sep 2011 02:37 AM

3376

На 25.09 към обяд минахме по същия маршрут, но не забелязах фотоапарат. По описанието се сещам само за един участък - да не става въпрос за там, където е паметника на летците? Само там се сещам лятната пътека да завива по северния склон... Ако е било там - не видях нищо. :( Или не съм го забелязала, или някой вече го е бил взел. Надявам се при всички положения да се обадят.. Успех!!!

Цветана

от Валентин Иванов последна промяна 28 Sep 2011 11:25 PM

3377

Много ми се иска да прочета,че фотоапарата е намерен и върнат. Защото все си мисля ,че планинарите сме от друго тесто хора.

от Anonymous User последна промяна 29 Sep 2011 07:44 PM

3379

Да, истина е! От друго тесто хора сме. Човекът не само е прибрал фотоапарата с намерение да го върне, но се обади и го върна. Не знам кое е по-важно - че всъщност пак имаме този същия апарат или че се случи връщането. Всъщност - аз лично май се развълнувах повече от обаждането на човека, не толкова, че пак ще мога да снимам с Lumix-a. Струва си да споделя.

Участник в случката

П.П. Не сме получили съгласие публично да благодарим на човека - с имена и пр. Затова публично му благодарим анонимно. Той си знае :)

от Иван Тягов последна промяна 29 Sep 2011 09:08 PM

3380

Похвално :-)
Има надежда ...

[signature]
"Не е важна целта, а пътя до нея ..."
[/signature]

от Anonymous User последна промяна 30 Sep 2011 09:49 AM

3381

Шапка свалям на този човек! Все още има добри хора...

от Anonymous User последна промяна 03 Oct 2011 07:28 PM

3383

Благодарете и от нас/семейство /на човека,аферим,дето се вика.Ей имаме още надежда,както отбелязаха и други.Само заедно можем да успеем,в каквото и да е.
Господ гледа!

[signature]

[/signature]

от retro69 последна промяна 20 Nov 2011 10:14 PM

3414

Ей,прочетеното по-горе ми оправи настроението поне за година напред:smiley:

от Anonymous User последна промяна 26 Nov 2011 04:51 PM

3419

И аз минах то тоя път но не забелязох ништо.Дано го върнат:undecided:

от Anonymous User последна промяна 27 Nov 2011 03:35 PM

3420

Браво!Има и честни хора!Такива сасамо планинарите!
:kiss:

Най-новото
xижа Момина поляна
Навигация
Facebook Like Box