Вие сте тук: Начало Форум Говорилня За хижите -хижи,или-луксозни скъпи хотелчета???

За хижите -хижи,или-луксозни скъпи хотелчета???

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Пепа Ташева последна промяна 23 Oct 2007 05:43 AM

За хижите -хижи,или-луксозни скъпи хотелчета???

Споделете вашето мнение,в какво бихме искали да се превърнат хижите?Дали тоалетните да са с пари,или не?И кога ще се научим да пазим общото като свое,когато стане скъпо,или.......може би никога?:smiley:

от Anonymous User последна промяна 14 Dec 2006 07:12 PM

158

Ако намеря оферта за продажба хижа, ще Ви спретна нещо за което си струва да си спомня човек.
haflingerbg@yahoo.com

от Иван Тягов последна промяна 15 Dec 2006 10:03 AM

159

Трябва да останат такива каквито са си, но естествено това сигурно няма да се случи.
Промените трябва да се търсят в хората, а не в самите хижи.
Те трябва да се променят - но това едва ли скоро ще стане :huh:

[signature]
"Не е важна целта, а пътя до нея ..."
[/signature]

от Пепа Ташева последна промяна 15 Dec 2006 11:06 AM

160

Всички ние трябва да се променим-да,но как ,чувството ни за отговорност някъде е избягало,а хижите-каквито сме ние такива ще са и те .Ще има път и цел затези след нас

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 16 Dec 2006 12:05 PM

161

Ще има път ако в хижите ходят само хора -простотията даси остне в градовете:tongue:

от Пепа Ташева последна промяна 17 Dec 2006 11:44 AM

162

Дано хижите си останат такива-не на мръсотията и мизерията-трябва да са достъпни физически и финансово.Нека всеки който има желание да има и цел,и да може да открие пътя до нея.Нека пазим това което е направено,бях приятно изненадана от пътеката до х,Рай -маркировки,места където да починеш дори аптечка с медикаменти.Трябва да отценим какво имаме и да го пазим .Съгласни ли сте?:grin::laugh::grin:

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 23 Dec 2006 04:57 PM

172

Нека хижите наистина останат такива каквито са имам предвид атмосферата в тях .Далеч от светската суета,далеч от лъскавите "ценности",който мнозина са се втурнали да преследват ,без да виждат истинското.Е никой няма да е против да се подобрят мако битовите условия,но дори и само да се успее да се запазят в този си вид ,пак ще е хубаво.

от Пепа Ташева последна промяна 28 Dec 2006 12:12 PM

177

Весели празници на всички,желая ви здраве и повече свободно време за разходки в планините:cool:

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 02 Feb 2007 12:24 PM

229

Хижите трябва да си останат това което са си,просто хората които ги стопанисват трябва да се подбират, да си обичат работата и да не подценяват гостоприемността.Да трябва савсем лекичко да поскапнат за да имат вазможност да се подменят чаршафи одеала,защото аз от 15 г.не сам виждал различни одела, сичко струва пари все пак няма как да искаме по добри услови а без пари не става,все пак една нощувка е от 6-10 лв.Мога да дам за пример х.Добрила

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 02 May 2007 01:28 PM

336

Здравейте приятели на планините!!!
Не бях излизал в планината 10 години/докато пораснат малко децата да ходим заедно/ и сега се завръщаме от 3 дневен маршрут в Стара планина.За хижите ни беше думата-аз поне не открих нещо като подобрение за изминалите години.Разликата единствено е в цената на нощувката-за 2 нощувки оставихме 30 лева,по-широко скроените ще кажат,,ами колко са,,но тези пари не съм сигурен дали помагат на хижите да станат по-хубави.За вечерта приходите бяха 25-28 души--125-130 лева---къде отиват тези пари-за нови одеала ли,за малко варчица да се освежи тъжния мръсен вид на стаята,която е все в един и същи вид от 1985г.когато за пръв път посетих хижа.Похвалиха хижаря че е поправил тоалетните през последните 2 години-и това е!!!А до хижата стига път !!!Така че мисля че и ние имаме вина за разбития вид на нашите хижи--например представете си че вместо чаршаф,ви предложат калъф за одеалата-да белеят и да скриват прашните одеала!!!Но пък юнаците с промишлените количества алкохол от близките села се чувствуват прекрасно и ще се смутят ако им се изиска да предадат хижата във вида в който са я приели.Затова се радвам че можем вече да споделяме в форумите из нета-рано или късно това ще даде ефект.Като прочетеш за някоя хижа-,,не ходете там,не е хубаво,,или ,,хижарите са много готини хора-отидете на всяка цена,,мисля че нещо ще се промени!!!

от Anonymous User последна промяна 14 Jun 2007 04:38 PM

424

Когато си правите сметка какви са приходите вие изхождате от мисълта примерно за някоя събота посред лято в активния сезон. Да, но хижата е отворена 7 дни в седмицата, 12 месеца в годината. Цените през активния сезон (около 2 месеца) трябва да са такива, че да покрият разходите за останалото време. А зимата, когато хижите имат по-малко приходи, имат много повече разходи, например за отопление. Затова не се сърдете, когато през август ви вземат някой и друг лев повече... ще знаете, че ако се качите там февруари ще ви е топло и уютно.

от Anonymous User последна промяна 23 Oct 2007 05:43 AM

860

абе хора препоръчайте ми хижа към котел спешно е

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box