Вие сте тук: Начало Форум Говорилня Пазете Природата чиста

Пазете Природата чиста

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от zeenon последна промяна 01 Nov 2007 07:46 PM

Пазете Природата чиста

[hidden][b]Оригинално съобщение - [[i]19.10.2007 03:52[/i]][/b] Привет на всички Хора уважаващи планината и себе си.Много обичам разходките сред Природата ама напоследък се натъквам на глетки от който се срамувам,без да имам вина.Нося си плик и събирам под изумените погледи на хората около мен боклуците им,и невиждам в празните им погледи нищо друго освен подигравка.Аз съм изкарал семейството си на разходка сред природата,а не на някое бунище ! http://www.snimka.bg/album.php?album_id=10...w=1&photo=1 [/hidden] Привет на всички Хора уважаващи планината и себе си.Много обичам разходките сред Природата ама напоследък се натъквам на гледки от който се срамувам,без да имам вина.Нося си плик и събирам под изумените погледи на хората около мен боклуците им,и невиждам в празните им погледи нищо друго освен подигравка.Аз съм изкарал семейството си на разходка сред природата,а не на някое бунище ! http://www.snimka.bg/album.php?album_id=10...w=1&photo=1

от Anonymous User последна промяна 23 Oct 2007 06:59 PM

861

Абсолютно съм съгласна с теб, и аз правя така! И събирам доста торби с боклуци, когато ходя по пикници или на риболов с приятели.Не мога да проумея как могат хората да стоят сред тия техни отпадъци и да се "любуват " на природата... А иначе всички се възмущават от мръсотията в нашата страна, много противоречиво и ненормално поведение!!!!
Много точно пресъздават мисленето на българите в кампанията за почистването на Нац.паркове-"Един боклук мръсно не прави...."
Само не мога да си отговоря на въпроса, докога ще мислят повечето от хората в БГ така?????!!!!Докато затънем в собствените си боклуци и унищожим природата????....

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 26 Oct 2007 01:41 PM

867

Това зависи от всички нас ,които посещаваме планините .За да можем следващият път като минем отново да е чисто и приятно е редно и нужно да
си приберем отпадъците и ги смъкнем до място където има контейнер или
друго място за смет.
Само така ще съумеем да съхраним красивата ни природа.

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 01 Nov 2007 07:46 PM

880

Напълно подкрепям опазването на природата в майка България. Винагислед мен остават само моите стъпки. Всички отпадъци събирам в торбичка. така дресирам и моите спътници, на които съм водач.за съжаление и аз съм се натъквал много често на бунища оставени след гуляи на диви хора. когато имам възможност съм ги събирал и изгарял намясто. Моят девиз е "това, което си носил пълно, няма да ти натеши, ако го върнеш празно" - за бутилки и консерви става дума. За голямо съжаление не всички имат такова поведение, когато са сред дивата природа. Например под долното Рибно езеро при хижа Рибни езера в ляво от пътеката за заслон Кобилно бранище зее огромен трап, пълен с ръждиви консервени кутии. Подобна камара се намира и до чешмата под връх Ковач, на път за хижа рибни езера. Защо е така - незнам.

[signature]

[/signature]

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box