Вие сте тук: Начало Форум Говорилня Хижа за Нова Година

Хижа за Нова Година

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от Jya последна промяна 14 Oct 2007 05:32 PM

Хижа за Нова Година

Hello! Търсим да наемем някоя малка хижичка в близост до ски станции и писти за около 15 човека за Нова Година. Знае ли някой каде мога да потърся? Някои мнения също ще ми са от полза... Мерси!

от Anonymous User последна промяна 08 Oct 2007 07:03 PM

822

Идеята е добра ,стига да има сняг по това време.
А има и различни възможности-Стара планина-хижа Плевен ,хижа Чумерна. Рила -хижа Мечит и хижа Рилски езера ,Мальовица.Пирин -хижа Безбог.
Въпрос на организация и възможности на хората от компанията ви.Успех в това ваше намерение!

[signature]

[/signature]

от Anonymous User последна промяна 10 Oct 2007 02:22 AM

825

и аз бих се включил като 16 - ти
хубаа идея имате

от genata11 последна промяна 10 Oct 2007 03:51 PM

829

и аз бих се включил, но за Рила на х. Ловна много е добре там

от Anonymous User последна промяна 11 Oct 2007 08:49 PM

833

Туристическа оферта



Предлагаме ви една незабравима почивка в сърцето на Родопите гр.Чепеларе. Градът се намира на 10 км.от к.к Пампорово и е с очарователна природа съчетана с тишина и спокойствие през цялата година.
Посетете Самостоятелни стаи „Тепавичарова”** сега и се възползвайте от нашата специална пакетна цена за седем дни - една нощувка само за 7лв.* на човек в двойни стаи с климатик,кабелна телевизия,самостоятелна баня и тоалетна във всяка стая.

* В цената е включено шампанско и плодове.






Телефони за връзка и резервация:
0878/ 550 250
Web.site:http:// www.tepavicharova.com
e-mail: ntepavicharova@abv.bg
гр.Чепеларе ул”Зорница”№7
Управител: Николина Тепавичарова

от Anonymous User последна промяна 14 Oct 2007 05:32 PM

840

Аз бих препоръчала село Широка лъка за тази ваша чудесна идея:) Близо е до Пампорово (препдолагам разполагате със собствен транспорт,щом ще предприемете такова начинание) така че пистите там са на 10-15 мин с кола,стига те да ви удовлетворяват. Широка лъка е едно от най-вълшебните кътчета в Родопа планина,гарантирам ви,че ще останете очаровани от прекараното време там,ако го посетите:)Може да се отседне буквално навсякъде,като ще бъдете посрещнати с прословутата родопска гостоприемност,която въобще не е мит! :) Цените там ще ви изненадат и зарадват!Успех във вземането на решение по този така приятен въпрос :rolleyes:

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box