Вие сте тук: Начало Форум Говорилня Транспорт от София за Алеко?Национален поход за Рила'09

Транспорт от София за Алеко?Национален поход за Рила'09

Линк към стария архивен форум можете да намерите тук.

от freefolky последна промяна 11 Aug 2009 03:46 PM

Транспорт от София за Алеко?Национален поход за Рила'09

Моля някой от София или пък който и да е ,да даде малко информация за това Как и с какво се стига от София до Алеко(Витоша).Ако пък ще участва в Националния поход за Рила 12-16 август 2009г.,то да се свърже с мен на скайп: freefolky или на E-mail: folk_dancer@abv.bg Аз ще тръгвам от Варна.За сега съм сам. Благодаря предварително!

от Anonymous User последна промяна 22 Jul 2009 08:50 AM

2157

Otivash na avtobusnata spirka v kv.Hladilnika, otkadeto mogesh da hvanesh direkten avtobus do Aleko. Drugiat variant e s sedalkovia lift ot Dragalevci ili s kabinkovia lift ot Simeonovo......do dvata lifta ima avtobusi, koito trugvat pak ot spirkata v kv.Hladilnika. Informiray se na myasto za nomerata na avtobusite!! priatno ....

от Anonymous User последна промяна 27 Jul 2009 03:10 PM

2166

Така е, ама не съвсем. Денят, когато започва походът, е работен, и автобусът за Алеко (номер 66) ще мине само 2 пъти - сутринта и следобед, но в момента не знам разписанието. Трябва да го има на спирката на "Хладилника". Двата лифта пък въобще няма да работят в този ден. Може пък специално за похода автобусът и лифтовете да имат друго работно време, но засега нищо такова не се чува, така че...Виж сайта на градския транспорт www.sumc.bg, раздел “Новини” и “Маршрутни промени”, ако променят разписанието, може да пишат там.

от freefolky последна промяна 28 Jul 2009 01:03 PM

2168

Благодаря за полезната информация!

[signature]

[/signature]

от freefolky последна промяна 11 Aug 2009 03:46 PM

2198

проблем!!! автобус 66 тръгва в 07:50 от Хладилника,времето за което ще е на х-л Морени е 105-135 мин.,което никак не ме устроива.А и не само мен-всички участници които разчитат на този автобус!Сборен пункт 09:00ч.,тръгване 10:00ч.
Е,как да стане тази работа!

Най-новото
Навигация
Facebook Like Box